Tap Titans
3.6 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tap Titans to clicker w którym trzeba zabijać potwory, tak więc nie dziwcie się, że znajdziecie się jakimś nierealnym świecie w którym panują zasady fantasy. Wszystko jest tu dość smutne, ponieważ tytany już dawno zdobyły władzę i trzymają wszystkich w strachu. Co prawda w roli tytanów występują tutaj raczej potwory, ale nieważne. Nasz bohater jet jedynym, który mógł rozpocząć z nimi walkę, a wy będziecie musieli wyklikać dziurę w ekranie waszego telefonu, aby ich zabić!

Najczęściej clickery maja jakieś cechy charakterystyczne, ale tutaj niestety nie uda się ich znaleźć, ale ogólnie grafika jest nawet bardzo dobrej jakości, a do animacji już w ogóle nie można się przyczepić. Co więcej, czekają nas dziesiątki różnych potworów i różnorodne lokalizacje, co nie zawsze można zobaczyć w projektach tego gatunku.

Gameplay też jest ok, w każdym razie w porównaniu z innymi clickerami. Na początku na wasze osiągnięcia bezpośrednio będzie wpływać szybkość z jaką naciskacie na ekran, później będziecie mogli ulepszyć swojego bohatera i powiększyć siłę z jaką każdy wasz przycisk będzie działał i rozwijać umiejętności postaci. Jeszcze dalej będziecie mogli zatrudnić pomoc, która będzie tak samo jak wy niszczyć waszych wrogów i pomagać na trudniejszych etapach!

Cechy gry:

— 30 różnych bohaterów którzy będą walczyć z potworami

— 60 różnych potworów

— 10 różnych światów do przejścia

— w każdym świecie możecie dostać relikwie

— 30 przydatnych artefaktów

— możliwość zatrudnienia pomocników

Wady gry:

— reklamy, ale jeśli je obejrzycie otrzymacie bonus

— mikropłatności

Podsumowanie: gra Tap Titans to świetny clicker a który warto zwrócić uwagę, szczególnie jeśli lubicie ten gatunek. Ogólnie już 10 milionów graczy ściągnęło i doceniło ten projekt, tak więc teraz wasza kolej!


Reklama

Pobierz Tap Titans 4.1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added Privacy Policy Agreement
- Removed usage of IMEI and Android ID (SSAID)
- Removed advertisements
- Migrated to HTTPS
informacje ogólne
wersja 4.1.6 (90)
Data umieszczenia 2018-05-31 19:03
rozmiar 75.68 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.6★ 72%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/01 07:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |