Frantic Architect
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Frantic Architect stworzona przez BulkyPix to typowa łamigłówka, który nie tylko zmusi was do intensywnego myślenia, ale także będziecie trenować swoją cierpliwość, a wasze nerwy powinny być ze stali, ponieważ ogromna część gry zależy od szczęścia! A w takich sytuacjach praktycznie każdy może jest zdenerwować, ale to właśnie te emocje twórcy chcą w was wywołać. Najwyraźniej komuś ich nie wystarcza!

Jeśli spojrzeć na gameplay, to trudno nazwać grę łamigłówką, przynajmniej w klasycznym tego słowa znaczeniu, a co do reszty — czytajcie dalej;)
Gra najbardziej przypomina pewnego rodzaju konstruktor, który w pełni podlega prawom fizyki i przypadku. Twoim zadaniem będzie zlepienie wieży, tak aby była wysoko i tak aby zużyć jak najwięcej kostek, ale problemem w tym, że wieża może upaść, a wtedy przegracie. Co więcej, platforma, na której będziecie budować wieża stale się obraca, jak koło garncarskie, co znacznie wszystko komplikuje. Inną komplikacją jest to, że na ustawienie każdej nowej kostki, będziecie mieli mniej niż sekunda, tak więc naciskając na ekran za każdym razem trudno powiedzieć, gdzie dokładnie kostka wyląduje , ale właśnie o to chodzi ...

Tak czy inaczej, gra ma bardzo przyjemny i skromny design, dobrą grafikę i doskonałą animację. Jednak powiedzieć, że gameplay wciąga jest dość trudno, ponieważ zdecydowanie wasze nerwy on maksymalnie nadwyręży. Jednakże, jeśli masz ochotę powalczyć walki o dobry wynik i pokonać pozostałych graczy, to warto spróbować!

Cechy gry:

  • niezwykła łamigłówka, który jest dynamicznym konstruktorem
  • dość intuicyjna rozgrywka
  • bardzo wysoka trudność
  • grafika i design w minimalistycznym stylu
  • istnieje kilka tematów do odblokowania
  • rankingi i osiągnięcia

Wady gry:

  • reklamy, ale można je wyłączyć za $ 2,5


Konkluzja: mnie osobiście gra Frantic Architekt nie wciągnęła i nie zainspirowała, ale bardzo możliwe, że znajdzie swoich fanów, szczególnie biorąc pod uwagę, że można ją pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Frantic Architect 1.0.5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (12)
Data umieszczenia 2016-04-01 10:18
rozmiar 43.13 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-01 13:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/05 08:13
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |