Fun Run 2 - Multiplayer Race
2.5 (8)

Fun Run 2 - Multiplayer Race

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Fun Run 2 — Multiplayer Race to świetna propozycja, a liczba ściągnięć już dawno przekroczyła 20 milionów, co jest naprawdę dobrym wynikiem! Pierwsza część nadała tempo i programiści postanowili nie zwalniać i szybko przygotowali kolejną część. Tak właściwie to gry posiadające tryb mulituplayer zazwyczaj cieszą się spora popularnością, a jeśli można grać z prawdziwymi graczami, to już w ogóle jesteśmy w stanie przymknąć oczy na niektóre niedostatki, tak właśnie będzie w tej grze. Ale warto przyjrzeć się głębiej.

Zacznę od tego, czego moim zdaniem w grze brakuje. Po pierwsze, nie ma możliwości grać w trybie innym niż mulitplayer, więc jeśli nie będziecie mieli dostępu do internetu, albo nie macie ochoty konkurować z prawdziwymi graczami i często przegrywać, to sobie nie pogracie, co widocznie w żaden sposób nie wpływa na popularność. Grafika jest prosta i często chciałoby się zobaczyć coś więcej, ale to właśnie jedna z tych kwestii które można wybaczyć, chociaż animację bohatera można by było troszeczkę poprawić. Grafika w drugiej części tak właściwie się nie zmieniła, stała się jedynie troszkę bardziej dokładna i gładka, ale silnych zmian na pewno nie dostrzeżecie, tak więc będziecie musieli tak jak wcześniej obserwować sympatycznych bohaterów — misiów, lisów i innych bohaterów, których będzie rozrywać na kawałki zalewając ekran krwią... I to jest kluczowy moment, bo a początki gra wydaje się zbyt przyjazną, ale dosłownie w kilka sekund wasz bohater może zostać posiekany na kawałeczki! Dziwne podejście , ale można przyjąć to jako specyficzne poczucie humorów programistów, co ogólnie nie powoduje, że gra jest gorsza.

Jakie są plusy gry i dlaczego jest ona aż tak popularna?

Najważniejsze i najbardziej interesujące w mulitiplayerze jest drive, a ta gra tę funkcję posiada. Wszystko dzieje się dość szybko, bo w kilka sekund możecie wpaść w pułapkę, albo wypadniecie z drogi , bo uderzy w was drugi gracz. Co więcej, każdy ruch jest unikalny i może mieć najróżniejszy rezultat, co zmusi was do trenowania refleksu i uwagi. A w ten sposób będziecie ulepszać swoje umiejętności i odnosić sukcesy w grze, nic innego wam nie pomoże, oprócz waszego doświadczenia! Choć w grze są mikropłatności, to niewiele one wam pomogą, bo zarówno pieniądze które zarobicie , jak i mikropłatności możecie wydać jedynie na zmianę wyglądu swojego bohatera., co nijak nie wpływa na ich szybkość. Tak więc wszystko w waszych rękach!

Dal tych którzy nie grali w poprzednią opowiem co nieco o zasadach. W wyścigu bierze udział 4 graczy, wszyscy oni startują właściwie tak samo, zatrzymać się nie możecie, możecie jedynie skakać, a za każdym razem, kiedy znajdziecie się w pułapce wasz bohater będzie bardzo zwalniał, ale nie umrze, tak więc dobiec do mety na pewno wam się uda, jednak waszym celem jest dotrzeć tam jako pierwszy :)

Podsumowanie: gra Fun Run 2 — Multiplayer Race to świetny mulitiplayer szczególnie dla tych którzy są w stanie wybaczyć prostą animację i którzy mogą patrzeć na sympatyczne zwierzątka, które zostają zmasakrowane, a ekran wypełnia się ich krwią...


Reklama

Pobierz Fun Run 2 - Multiplayer Race 4.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- New Avatar: Otter!
- New fresh accessories
informacje ogólne
wersja 4.6 (133)
Data umieszczenia 2017-12-22 17:40
rozmiar 91.32 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.46★ 49.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/09 10:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |