Bike Rush
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Bike Rush to kolejny runner, ale w takim formacie którego można przejść. Programiści z pewnością nie postarali się jeśli chodzi o jakieś unikalne cechy, co więcej, sporo pomysłów jest po prostu pożyczona z innych, bardziej popularnych projektów. Celem tego zabiegu jest z pewnością chęć zyskania choć niewielkiej ilości publiczności. Uda się to zrobić programistom z ZiMAD?

Zacznijmy od gameplaya, który nazwać inaczej niż klasyczny po prostu nie można. Będziemy bowiem mieli do czynienia z chłopakiem bez imienia siedzącym na rowerze, który powinien przejechać jak najdalej się da. Po drodze będzie spotykał autobusy, trampoliny i tego rodzaju przeszkody. Trzeba również zbierać monetki. Wszystko to już było iw Subway Surfers i w wielu innych klonach, do których można zaliczyć i tę grę.

Design i inne wizualne cechy.

Niestety gra nie może pochwalić się grafiką. Jest bowiem typowa i posiada nawet niewielkie minus, które zdradzają tani projekt, ale to można jeszcze wybaczyć. Największą wadą jest animacja, która powoduje, że wasz rower nie jedzie płynnie, fizyka jest bowiem prymitywna. Co więcej nie ma żadnych efektów, które mogłyby w jakiś sposób urzeczywistnić grę. Jednak tak właściwie gra może spodobać się niektórym graczom którzy nie czepiają się prostych runnerów. A podobna realizacja gry w żaden sposób nie przeszkadza dość wysokiej dynamice, co ogólnie nie jest takie złe.

Cechy gry:

— łatwe i zrozumiałe sterowanie

— klasyczny gameplay

— 10 różnych postaci

— 6 różnych rowerów

— różne bonusy

— możliwość grania ze znajomymi

— wysoka dynamika

— niezły soundtrack

— czasem można przejechać się na motocyklu

Wady gry:

— sporo mikropłatności

— niepłynna jazda roweru

— prościutka grafika

Podsumowanie: gra Bike Rush nie zaskoczy was ani realizacją ani gameplayem, co więcej z pewnością łatwo znajdziecie analogiczną grę. Ale ogólnie nie jest to najgorsza gra, szczególnie jeśli wykluczyć sporą ilość nieprzemyślanych zakupów, które często się zdarzają.


Reklama

Pobierz Bike Rush 1.0.10 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.10 (13)
Data umieszczenia 2016-04-06 10:50
rozmiar 64.96 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-06 13:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/10 10:47
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |