Slide the Shakes
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Slide the Shakes to arkada, która pozwoli wam wcielić się w rolę barmana, a jak wam się to uda, zależeć będzie od waszych umiejętności i starań. Programistów gry -Prettygraet znamy już dzięki grze Land Sliders, która była dość nietypowa.Co to tego projektu, to wydaje się on bardziej normalny, tak więc nie ma się czego bać, czas na relaks!

Ogólnie, to jeśli ktoś z was naprawdę chciał robić drinki, to niestety trochę się rozczaruje ponieważ czynność ta będzie jedynie drugim planem gry, a główne nasze zadanie będzie bardziej przypominało golf, bo będziemy musieli popychać szklankę z drinkiem, tak aby zatrzymał się on w miejscu,gdzie został zamówiony.

Klientów, co prawda nie będzie, jedynie co zobaczymy to drink po lewej stronie, a po prawej miejsce na barze zaznaczone zielonym kolorem. Trzeba więc z odpowiednią siłą popchnąć drink, tak aby zatrzymał się na wskazanym miejscu i nie przewrócił się. Jeśli drink zatrzyma się przed lub za podświetlonym obszarem, to próba jest nieudana.

Każdy poziom ma trzy zadania, które tak właściwie prawie niczym się nie różnią, ale jeśli wypełniliście już dwa zadania, a na trzecim drink się rozbił, to dwie pierwsze próby zostaną anulowane i trzeba będzie zaczynać od nowa. A jeśli drink po prostu zatrzymał się wcześniej , ale cel pozostał, to poprzednie próby nie zostają anulowane i można spróbować jeszcze raz. Każdy etap jest trudniejszy, na przykład już na trzecim etapie bar rozdzielony będzie przepaścią, a biorąc pod uwagę że fizyka w grze jest dość adekwatna, to boje się pomyśleć co będzie na następnych poziomach.

Dlaczego właśnie drinki?

Trudno powiedzieć dlaczego programiści wybrali właśnie drinki, bo ich rolę mógł wypełnić każdy inny przedmiot , a nawet piłka, tak czy siak bezpośredniego sensu nie ma, ale nie jest to problemem.

Cechy gry:

— 100 etapów

— duża ilość drinków do odblokowania

— różnorodne recepty

— różnorodne fakty z życia barmanów

— świetna fizyka

Wady gry:

— reklamy

Podsumowanie: nigdy nie widziałem, żeby drinki były podawane w taki sposób jak w grze Slide the Shakes, ale oznacza to że jest to choć w jakimś stopniu nowe!


Reklama

Pobierz Slide the Shakes 1.3.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (30)
Data umieszczenia 2017-12-13 18:19
rozmiar 28.58 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.7★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/12 07:20
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |