Street Soccer Flick
3.6 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Street Soccer Flick to sportowa gra na androida, a jej podstawą jest takie interesujące zjawisko jak uliczny football, a dokładniej, piłka nożna w której nie jest potrzebne duże pole i dwie bramki. Mamy bowiem niewiele miejsca i tylko jedną bramką, w które będziecie próbować trafić piłką. Grą stworzyli programiści z Imperium Mulitmedia , którzy zdecydowanie mają świra na punkcie sportu, a szczególnie na walkach, mają pełno projektów o boksie i kickboxingu. Ale o piłce nożnej jak na razie niczego nie było. W każdym razie warto czekać na adekwatna realizację.

Zaskoczyć fanów footballu na androidzie praktycznie się nie da, tak więc programiści otwarcie nie starali się tego robić i po prostu zrobili typowy football, w którym celem będzie trafić do bramki, nie będzie jednak możliwości odbierać uderzeń. W grze jest krótka lekcja, ale gameplay jest na tyle zrozumiały a sterowanie proste, że nie wiele trzeba się uczyć. Jest kilka trybów gry. W jednym trzeba w określonym czasie trafić do bramki jak najwięcej razy, w innym będziecie strzelać do bramki dopóki bramkarz nie złapie piłki określoną ilość razy. Jest również opcja strzelać do bramki w określone miejsca i próbując trenować dokładność i zarabiając jak najwięcej punktów (przypomina to darts) Trzeba również wspomnieć o tym, że im lepiej będziecie grać, tym bramkarz będzie stał stabilniej na bramce, więc będzie interesująco.

Oprócz możliwości strzelania bramek, będą również różne lokalizacje, a nawet różne warunki pogodowe, ale wszystko to trzeba będzie odblokować.

Cechy gry:

— sześć trybów gry

— mulitiplayer

— zmieniajcie wygląd swojej postaci i kupujcie nowe piłki

— ładna grafika

— dobra animacja

— łatwe sterowanie

— 5 lokalizacji i różne warunki pogodowe

— przyjemny soundtrack

Jeśli chodzi o wady, to jest tu dość dziwna monetaryzacja. Na początku gra będzie dostępna w dwóch wariantach -bezpłatnym i „PRO”, który kosztuje trochę ponad dolara. Płatny wariant da nam niezły bonus na start — punkty dla ulepszeń i złoto, z którym można zrobić co się chce. W płatnej wersji nie ma reklam, jednak mikropłatności są w obu wersjach, co jest dość dziwne, ale tak naprawdę można bez problemu się bez niego objeść.

Podsumowanie: gra Street Soccer Flick to zdecydowanie nie arcydzieło, nie wyróżnia się ona procesem gry, nie posiada świetnej fizyki, czy innych przypominających rzeczywistość cech. Ale rolę kolejnego sportowego time-killera wypełnia całkiem nieźle.


Reklama

Pobierz Street Soccer Flick 1.15 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Version 1.15
- New Reward System Included
Version 1.14
- New Special Ball: "Ultimate Ball", it has every extra bonus combined in one Ball
Version 1.09
New 1.000 Gold Award included, for our new Beach Soccer Flick Game.
Version 1.08
- The ball "Ballster" add now every time on a hitstrike two extra balls!
- minor bugs fixed
- Target Mode fixed
- Offline Mode added
informacje ogólne
wersja 1.15 (18)
Data umieszczenia 2017-02-16 09:43
rozmiar 65.58 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Comodo → TrojWare.Win32.Krap.T

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2017-02-16 11:51:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.61★ 72.11%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/15 06:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |