Pochowany żywcem
2.7 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pochowany żywcem to quest z przygodami, łamigłówkami, szukaniem przedmiotów i innymi typowymi cechami dla tego gatunku na androida. Z pewnością dany quest przypomina masę innych podobnych projektów, ale u wszystkich tych projektów jest zawsze chęć odróżniać się chociaż czymś , a w tym przypadku jest to fabuła, która jest tu naprawdę fajna!

Fabuła w grze jest naprawdę bardzo wciągająca, co nie dziwi, bo jej podstawą jest opowiadanie jednego z najbardziej mistycznych pisarzy — Edgarda Allana Poe! Więc jeśli ktoś z was zna jego twórczość, to proponuje ściągnąć tę grę.która będzie choć minimalnym nawiązaniem do twórczości znanego autora.

Historia w grze jest bardzo mroczna — młoda żona naszego bohatera nieoczekiwanie umiera, a pogrzeb odbywa się bardzo szybko, tak właściwie nic w tym dziwnego, ale po prostu nie jest to miła sytuacja, ale pojawia się podejrzenie, że był to przebiegły plan morderstwa, który doszedł do swojego końcowego stadium i którego zatrzymać nie można! Wy będziecie musieli rozwiązać skomplikowaną tajemnicę morderstwa, nad którą można myśleć bardzo długo, bo nie będzie ona prosta. Plan jest bowiem naprawdę trudny i złożony, a po drodze czekają was interesujące i bardzo niebezpieczne przygody rozbite na różne lokalizacje. A jest ich tu ponad 30, a każda z nich stworzona jest z miłością i uwagą, która zawsze towarzyszy tym programistom. Ogólnie mówiąc — dobra gra gwarantowana, ale jest jeszcze jedna charakterystyczna cecha tego twórcy,..

A gdzie cała radość?

Jak zwykle gra posiada dwa warianty — bezpłatny i płatny. Bezpłatny posiada jedynie pierwszy rozdział i jeśli rozwiążemy zadania będzie można odblokować jeszcze kilka, ale przejść gry w całości nie będziecie mogli. Płatna wersja kosztuje 2.5 dolara i posiada pełna wersję gry, bonusowe etapy i łamigłówki, dostęp do soundtracka, zestaw obrazków na pulpit, szczegółową instrukcję jak przechodzić grę i nawet krótkie wyjaśnienie od artystów, którzy stworzyli grę.

Podsumowanie: gra Pochowany żywcem to dość typowy quest, który posiada bardzo mroczną lecz interesującą fabułę, tak więc jeśli lubicie takie gry, to rekomenduję pełna wersję, bo gra jest warta swojej ceny.


Reklama

Pobierz Pochowany żywcem 1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.6 (1019)
Data umieszczenia 2016-12-16 10:58
rozmiar 19.24 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (4)
Bkav → Android.Malware.CertV1.8E3D

ESET-NOD32 → a variant of Android/Inmobi.D potentially unsafe

NANO-Antivirus → Riskware.Android.MobiDash.ejiacx

AVG → Android/G2P.LD.D1A29824E0D7

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-12-16 13:00:16
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
2.74★ 54.7%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/15 09:39
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |