Trial Legends 3
4.1 (55)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra próbna Legendy 3, nietrudno się domyślić, to trzecia część gry o Moto Trial od twórców Mega8games, to tylko przeszłości projekty nie są bardzo popularne, powód - możemy tylko się domyślać, ale zobaczymy, jak ta gra jest idealna dla fanów gatunku , Nawiasem mówiąc, zarówno w przeszłości były dostępne w dwóch wersjach, zapłacił za wersję HD i bezpłatne dla normalnego, trzecia część to samo może "pochwalić się" tylko obecność wersji płatnej, która jest oczywiście HD, ale gdzie za darmo?

Rozgrywka nie jest tu znacznie różni się od podobnych gier, będziesz mieć rower (na początku będzie to najprostszy, ale można odblokować i inne), a także wiele poziomów z przeszkodami i przeszkód jest tutaj bardzo, bardzo trudne. Najbardziej obraźliwe, że najtrudniej będzie najprostszy, że trudno będzie przejść bez upadku z dziwnej fizyki, która nie wydaje się pasaż, ale do tego symulatora jest bardzo daleko, w tych kłopotliwych sytuacjach ty i spowolni i znów upaść ponownie. Aby ukończyć poziom, po prostu dojechać do mety, to daje gwiazdkę z trzech możliwości, aby dostać resztę trzeba myśleć o sztuczek i dobrze o tym fragmencie jest jednak to, aby myśleć o tym zbyt wcześnie, znów z powodu dziwnej fizyki.

cechy:

  • wszystko jest bardzo trudne, trzeba dużo trenować
  • prawdziwe manewry
  • kilka scenariuszy
  • bardzo trudnych poziomów
  • dobra grafika w wysokiej rozdzielczości
  • gładkie animacji przez silnik Unity

Gry Wady:
  • Nie darmowa wersja
  • Realizm wyraźnie nie wystarcza, gra jest zakleszczony między arcade i symulator

Konkluzja: jak już wspomniano, gra próbna Legends 3 Opłata, że w ogóle, a jego ruiny, bo płatne gry takie nie powinno być faktem. W żadnym wypadku nie mogą być trudne do znalezienia, że ​​nie tylko za darmo, więc bardziej odpowiednie odpowiedników! W tym momencie, chyba że gra może być przetwarzane tylko w wersji darmowej fizyki, w przeciwnym razie szanse na sukces jeszcze.


Reklama

Trial Legends 3 dla Celkon Campus A125

Ocena:

(55)
4.14★ 82.86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/16 06:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |