Pull My Tongue
2.1 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pull My Tongue to gra logiczna na Android, główny bohater, który będzie bardzo słodkie kameleona, który lubi jeść, w szczególności, będą musieli go karmić popcorn, a raczej pomóc nakarmić siebie. Ponadto, gra jest bardzo ładną grafikę i dobrą fizykę, która nie może nasunąć myśl, że jest to kolejny klon przeciąć linę, jednak nie jest to prawdą. Twórcy gier, wielokrotnie nam znane Noodlecake Studios Inc, a doświadczenie pokazuje, że nie tylko wie, jak zrobić fajne gry, ale robią je bardzo dobrze i oryginalne, to nie jest wyjątkiem, więc, że ktoś może nazwać klonem, ale jak dla mnie - to tylko wielka zagadka!

Nazwa Chameleon jest Greg, a on nie tylko zawsze głodne, ale również kocha popcorn, i dla których musimy polować poziomów. Na szczęście, kameleon ma bardzo długi język, który może być skręcone i Dodge w każdy możliwy sposób, co pozwala uzyskać popcorn w najbardziej odległych miejscach. A potem deweloperzy nie żałowała i fizyki w języku (co dziwne jak się może wydawać) jest po prostu niesamowite!
Każdy poziom wymaga nie tylko zbieranie popcorn, ale również być w stanie złapać gwiazdy, które mogą być rozproszone w różnych miejscach, co najmniej - jedną gwiazdkę, ale lepiej wziąć wszystkie trzy, bo aby odblokować nowe poziomy musisz zebrać jak najwięcej gwiazd, jak że poziomy muszą przejść następnie ponownie wybrać żądany numer. Im dalej przez poziomy będzie wspinać, tym trudniej będzie ich stać, będą trudne przeszkody, a nawet niebezpieczne elementy, które powinny być unikane, ale sama gra to nie zmienia się znacznie, pozostając bardzo ładne i przyjemne. Nawiasem mówiąc istnieje sporo poziomów, w tej chwili ma już pięć różnych światów i 90 poziomów, a więc nie jest to mało, ale najprawdopodobniej pozwoli deweloperom i więcej, więc zaglądajcie do aktualizacji;)

Rezultat: Gra Pull My Tongue jest naprawdę wielka zagadka, jedyną wadą jest to, że niewielka ilość reklam i Donat minimum, bez którego można łatwo zarządzać.


Reklama

Pobierz Pull My Tongue 1.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.5 (25)
Data umieszczenia 2018-11-19 06:35
rozmiar 63.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.14★ 42.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/16 09:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |