Boski Expedition
5 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Boska Expedition to klasyczny RPG (Android i tak), w którym po raz kolejny musieli walczyć niektóre z dawnych sił zła i do komunikowania się z różnymi postaciami, to pozostaje tylko zrozumieć, co wyróżnia się od reszty i dlatego jest szybko zyskuje popularność.

Rozpocznij swoją przygodę, wybierając klasę znaku, klasy są tylko 3, a co - domyślić się, z wyjątkiem powiedzieć, że nie ma nic nowego, jak zwykle. Po tym, trzeba będzie wykonać kilka testów, które mają prowadzić do przebiegu wydarzeń, jednak gra ma tylko w języku angielskim, więc jeśli chcesz przeczytać tekst ze znakami osób trzecich, a następnie dostać gotowy do transferu. Co zabawne, gra posiada przycisk, który uruchamia automatyczny, co pozwala bohaterowi nie działać tylko we właściwym kierunku, na własną rękę, ale także zabić wrogów, że będzie również sam, jednak mogą być wyłączone. Ponadto, gra jak zwykle istnieją narzędzia, umiejętności i wiele przydatnych elementów, które chcesz użyć, a oni naprawdę pomagają.
Zalety gry można przypisać i piękna grafika, która bardzo jej odpowiadało, ale to jest trochę zepsute uproszczona animacja, która wygląda bardziej jak stare gry, około dwadzieścia lat temu, ale to, co sprawia, że ​​gra w odróżnieniu od innych, nowoczesnych, ludzie mogą się podoba? Warto również zauważyć, że gra jest naprawdę jak słynnego MMORPG o nazwie Lineage, które obiektywnie mogą być powodem, dlaczego niektórzy zwracają uwagę na to.
Można zadowolić i zdolność do walki z innymi graczami, który następnie jest dość dobrze rozwinięte, przynajmniej zniszczyć kilka osób w PvP jest zawsze możliwe, plus spotkasz innych graczy i wspólną lokalizacje.

Konkluzja: gra Boska Expedition jest wyraźnie nie różni się o kilka ciekawych funkcji, to jest średnie, ale dobra grafika oraz dość nietypowy styl gry jest całkiem uzasadnione przez fakt, że gra będzie popyt.

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Boski Expedition 1.0.5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.5 (5)
Data umieszczenia 2016-04-21 02:36
rozmiar 50.02 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

BILLING

BILLING

bezpośrednie wybieranie numerów telefonu

Pozwala aplikacji na dzwonienie pod numery telefonów bez Twojej wiedzy. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami lub połączeniami. Aplikacja nie może dzwonić pod numery alarmowe. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wykonując połączenia bez Twojej zgody.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

wysyłanie wiadomości SMS

Pozwala aplikacji na wysyłanie SMS-ów. Może to skutkować nieoczekiwanymi opłatami. Złośliwe aplikacje mogą generować koszty, wysyłając wiadomości bez Twojej zgody.

sterowanie latarką

Zezwala aplikacji na sterowanie latarką.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczyt wrażliwych danych dziennika

Pozwala aplikacji na odczyt różnych plików dzienników systemowych. Dzięki temu może ona poznać ogólne informacje na temat korzystania z urządzenia, co potencjalnie może obejmować również informacje prywatne lub osobiste.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 148.17 MB
Data umieszczenia 2016-04-13 11:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
5★ 100%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/17 08:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |