LEGO® Star Wars ™ Siła Builder
4.3 (6)

LEGO® Star Wars ™ Siła Builder

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

LEGO Gra ® Star Wars ™ Sił Builder to niezwykła próba programistów połączyć dwa gatunki - projektant i runner w jednej, a takie próby były, nawiasem mówiąc, jest bardzo udany, ale tym razem z dumą powiedzieć, że Star Wars!

Z czym kojarzy się Star Wars? Oczywiście, to miecze świetlne, walki z Esesmani, walce w przestrzeni, różne dronów i innych akcji chwil, które są wypełnione filmami i na zewnątrz. Jednak w tym gry akcji będzie bardzo mało, ale głównym zadaniem jest zredukowana do budowy statków kosmicznych, które będą przydatne w walce ze stron. Co ciekawe, można grać na jakiejś zapomnianej karmienia, miecz, która nie została podana, ale wjechał w hangarze i karane statków budować, wykonywania pewnych zadań, w którym dostanie punkty wytrzymałości do budowy nowych okrętów. Głównym celem jest Twój - aby stać się mistrzem, że wysiadł zwykłych mechaniki do postu powyżej ...
Ogólnie rzecz biorąc, projektant użyte tutaj - proces zbiór statków, choć dość powolna, ale bardzo interesujące, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że każdy wynik ich pracy, można sprawdzić i zdecydować, który projekt będzie najbardziej skuteczne.
Mówiąc o samym badaniu wszystkich - bez walki nie będzie tu trzeba walczyć z tunelem, który będzie uruchamiany, a następnego statku kosmicznego, aby ocenić swoje możliwości. Tutaj, podobnie jak w zwykłym biegacza, trzeba dodge przeszkód, i Dodge, jeśli nie niemożliwe - zniszczyć je przez rozstrzelanie. Aby powiedzieć, że proces ten będzie bardziej zabawy - ciężko.

Dużym plusem gry będzie jego konstrukcja, która jest nie tylko świetną grafikę, ale również ogromną ilość szczegółów ukochanego projektanta, z którym można pracować, jak chcesz. Więc wszystko to samo, jeśli lubisz Lego, a następnie znaleźć plus w tej grze będzie można w prosty sposób, ale zwolennicy tej epickiej grze Star Wars najprawdopodobniej zawiedzie.

Konkluzja: Gra LEGO ® Star Wars ™ Sił Builder nie charakteryzuje się dużą ilością akcji i dynamiki, ale nadaje się dla dzieci, które uwielbiają grzebać w konstruktorze.

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz LEGO® Star Wars ™ Siła Builder 2.1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Updated with new Squadron missions. Join the Blue, Gold, Green, and Red Squadrons to take on challenges, get rewards, and help save the Galaxy in the process!
New Yavin mechanic bay for receiving Squadron missions.
Bug fixes and performance improvements.
informacje ogólne
wersja 2.1.0 (39)
Data umieszczenia 2017-01-13 08:59
rozmiar 15.82 MB
polski nie
wymagania
android 4.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-01-13 11:06:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 232.91 MB
Data umieszczenia 2016-04-13 11:41

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.31★ 86.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/18 06:34
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |