rosyjski prąd
3.4 (30)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rosyjska wyścig na deweloperów, którzy będą mówić AveCreation, symulator i opisane wszystkie bardzo, bardzo ładne, ale w rzeczywistości, jak rosyjskiego przemysłu samochodowego, ta gra wydaje się jak to jest, jak, jak to działa, a nawet coś, co może, ale bliżej - chcesz płacze lub twórcy zrobili to celowo, czy też jest po prostu fatalne przypadek. Ale zacznijmy od początku.

Co jest najważniejsze w wyścigu? Fajne samochody, wiele stromych taczki i ciekawa trasa z trudnymi przeciwnikami, a także dobra i precyzyjna kontrola pojazdu, aby "poczuć", jeśli nie jest doskonały. W naszym przypadku, sporo maszyn i strome trudno je nazwać, jednak, jak gra jest o konkretnym przemyśle samochodowym, jest wybaczalne, zwłaszcza jeśli lubisz klasyczne samochody. Pod względem zarządzania - to trudno powiedzieć, że gra ma dwa rodzaje zachowania pojazdu, arcade i symulacji, ale symulacja zostanie omówione później. Co do torów, to nie jest jasne, problem, nie tylko, że w sumie cztery, więc oprócz są zasadniczo takie same, podobnie jak niekończące się długie autostrady, a jedyną różnicą jest to miasto, pustynia, Zima drogowego lub regularne zwykły przyloty nazywają je interesująca - nie odważą. Jeśli chodzi o wrogów - ich tu nie ma, więc gra jest trudna do sklasyfikowania, nawet dla wyścigu, raczej jest to regularne biegaczem. Tutaj, nawet policja nie ma, i biorąc pod uwagę, że jesteś w drodze samochód całkowicie, to znaczy może skierować w dowolnym kierunku, przyspieszać i zwalniać, a następnie swój Jedyny problem - ruch, którego poziom jest regulowany w grze do własnych upodobań. Również w grze można ustawić czas dnia, który nie stoi w miejscu, tak, że można jeździć na nartach w rano bez problemów, dzień w godzinach wieczornych iw nocy.
Teraz Najśmieszniejsze jest to, że gra jest pozycjonowany jako symulator ... w obronie muszę powiedzieć, że model samochodu pracował bardzo dobrze i mają nawet widok z kokpitu z dobrze zaprojektowanym wnętrzem, że Android nie jest powszechne. Gdy samochód jest napędzany - trudno powiedzieć, ponieważ kontrolują telefon nadal nie pozwoli jej poczuć pełny, ale powiedzmy, że jest to całkiem realne, a można wyłączyć niektóre systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, TCS i ESP, do sowieckich samochodów .. . Oczywiście, że były tam! Jaka jest najbardziej zabawne, można nawet wybrać, który dysk jest samochód, który wszystko bzdura. Na drodze, można również natknąć się na bardzo dziwne podejście, które nie pociąga za sobą istnienie prędkościomierza, a dokładniej na widok kabiny on jest, ale nie działa, nie ma wątpliwości, w niektórych samochodach tych lat jest normalna sytuacja, ale można też mieć przynajmniej e-mail w rogu ekranu na miejscu ? W grze nie ma uszkodzeń, ale wykonane tak prymitywne, że bardzo polecam nie upaść na jeden frustrujące ... A co najważniejsze, można zmienić kolor samochodu ...
W rzeczywistości, gra opiera się na tym, że ma trzy życia (trzy wypadki), musisz jechać jak najwięcej odległość do nagrodzony za nią i zapisać się do nowego samochodu, który miałby zrobić to samo ... nudny!

Konkluzja: zadzwoń Gra wyścigi rosyjska rasa nie mogę, symulator, w ogóle, też tak, że mamy do czynienia głupawy Bieżnik z rosyjskich i radzieckich samochodów, które korzystają bez Donati i pobrać grę za darmo, można ... Dla zabawy można pobrać i grać na godzinę -Pozostałe, ale poważnego projektu, nie ciągnąć niestety.


Reklama

Pobierz rosyjski prąd 1.321 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixes and optimization.
informacje ogólne
wersja 1.321 (51)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:42
rozmiar 102.95 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje AveCreation na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(30)
3.36★ 67.14%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/18 10:45
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |