Cubiline
4.4 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Cubiline jest dobry stary wąż, który grał prawie każdy fan branży gier, ale jego klasycznym zmiany jest trochę zmęczony, a bardzo niewielu ludzi zaskoczyć, niewiele osób interesuje i że jeśli remake go w 3D? Odpowiedź na to pytanie jest deweloper przygotował David De Anda do nas, dla których projekt pierwszy.

Aby zrozumieć, co mam na myśli, wystarczy wyobrazić sobie kostkę i węża, które mogą pełzać na wszystkich powierzchniach, w celu mamy jak zwykle - rosnąć, aby w maksymalnym stopniu i uniknąć wpadając na siebie! Co to jest ładne, wąż jest w tej interpretacji, widzę po raz pierwszy, więc jest to w przypadku, gdy deweloper wziął coś znane wszystkim i uczynił to coś wyjątkowego w swoim rodzaju, na które, nawiasem mówiąc, chce trochę mniej niż dolara za darmo gry do pobrania nie jest na zewnątrz. Czy warto? Myślę, że tak, zwłaszcza jeśli chcesz wesprzeć utalentowany deweloper i podobnych projektów w zasadzie.
W uzupełnieniu do podejścia "objętość" do gry, dostajemy kolejną komplikację, który jest multi-kolorowe kostki, które można jeść. Chodzi o to, że każdy kolor ma swoje własne cechy i są one szczegółowo opisane na początku gry (niestety tylko w języku angielskim), ale w dolnej linii sprowadza się do pewnego wzrostu swoją długość, wystarczy dodać kilka punktów, niektóre długości cięcia, i tak dalej. W ten sposób można kontrolować długość węża, a tym samym przetrwać tak długo jak to możliwe i zdobyć więcej punktów, więc polecam zapoznać się z opisem kolorów i nauczyć się go używać.

Niestety projekt nazywa idealna jest bardzo trudne, nie było w nim i problemy, że deweloper nie działa. W szczególności, kostka, dla którego będą używać niezmiennie biały, zmień go na inny nie jest możliwa. Nie ma żadnych nagród lub innowacje od wybieranego numeru punktów też nie będzie, ponieważ nie było w pierwszej wersji, ale teraz można go dodawać, więc gra będzie tylko lepiej.

Rezultat: Cubiline gra jest wspaniałym węża pod kątem jego remake'u i wprowadzenie świecie 3D, ale w tej chwili projekt jest nie tylko do zapłaty, ale także dość rzadki na części zawartości gry i różnorodności, jednak mamy nadzieję na najlepsze!


Reklama

Pobierz Cubiline 2.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.0 (140)
Data umieszczenia 2017-10-16 14:11
rozmiar 40.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.38★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/19 06:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |