Tesla Tubes
1.9 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tesla Tubes jest tricky gra logiczna od słynnego dewelopera Kiloo, którego nazwa nie może być najgłośniejszy jednak, gra Subway Surfers wiedzieć więcej niż 500 milionów użytkowników Androida! Tak, tak, to zrobili biegacza wszech czasów! Jednak ta gra nie jest biegacz, jest zagadką, więc proponuję, aby zobaczyć, jak oni przejawiać się w zupełnie innym gatunku.

Bardzo ważnym elementem każdej układanki jest jego wygląd, z którym to wszystko jest w porządku! Co się dzieje na ekranie jest piękne i bujne, wszystkie elementy, aby uzyskać doskonały rysunek i animacja, grafika w grze nie są zbyt kiepska, a gra nie jest dużo będzie ładować urządzenie w ogóle, wszystko jest w porządku i tak jak prawie wszyscy.
Innym ważnym czynnikiem - jak wszystko jest jasne i czy kierownictwo łatwe. Wierzcie mi, to problemem jest również nie znaleziono, prosta obsługa, interfejs jest bardziej niż zrozumiałe, tak że po dziesięciu sekundach spotkania będzie zrozumieć, w jaki sposób i co robić.

I jeszcze, co robić?
I wreszcie - najważniejszą rzeczą jest zadanie, które mamy wykonać. Są one dość proste i oczywiste, ale to dopiero początek, jednak wkrótce będzie miał dużo myślenia. W każdym razie, zanim będziemy pola gry 5 na 5 placach, gdzie cewka (lub baterie) jest nieco innego rodzaju, ale stabilne pary. Znajdują się one w pewnej odległości od siebie, a Naszym zadaniem jest łączenie dwóch tej samej cewki z drutu. Wszystko wydaje się proste, ale nie może przekroczyć przewody, które pozwoli Ci dużo myśleć! Jak już wspomniano, pierwsze poziomy są bardzo proste, ale potem 500 poziomów !!! Więc ... nie zdziw się, że pojawią się nowe elementy i złożoność, w każdym razie, ta gra jest nie tylko interesujące, ale także będzie trwać bardzo, bardzo długo.

Również w profesjonalistów do gry mogą być zapisywane i jego monetyzacja, który jest praktycznie nie istnieje. Pobierz gra może być wolny, Donata nie, tak, aby być uczciwym, aby znaleźć żadnych istotnych braków nie jest możliwe.

Konkluzja: gra Tesla Tubes to prawdopodobnie jeden z niewielu doskonałej układanki, która ma praktycznie żadnych wad. Więc jeśli chcesz pobrać doskonała gra logiczna, która zabierze Cię na długi czas - z pewnością huśtawka!


Reklama

Pobierz Tesla Tubes 1.3.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes and optimizations
informacje ogólne
wersja 1.3.2 (6020134)
Data umieszczenia 2017-01-28 09:04
rozmiar 71.06 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
1.9★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/20 07:49
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |