Mity: Black Rose
4.1 (55)

Mity: Black Rose

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Mity gry: Black Rose z już znane nam z Big Fish Games Developer jest standardowym i posiada wiele razy okazały się poszukiwania lat dla elementów, które wciąż nie może zaoferować nam jakichkolwiek działań i rzeczywiście dynamicznych scen, maksymalna że dostaniesz - trochę animacji miejsca, które w jakiś sposób w stanie rozróżnić, co dzieje się od zwykłego obrazu. Pozycja tego dewelopera w tej kwestii jest bardzo frustrujące, zwłaszcza, gdy dowiesz się, że ten quest wampira!

Wampiry są zabawne, zwłaszcza gdy wszystko jest prawidłowo złożony z nutką tajemniczości i grozy, że zwykle inspirować zwykłych śmiertelników, a do tego musimy działkę, na której programiści skąpe ... wiemy bardzo niewiele i prawie natychmiast się na statku, a gdzie będzie rozwijać całą historię. Tak, wiemy tylko, że nasz bohater jest łowcą wampirów pracy, a na statku był bo muszę się starożytny artefakt, który czekał na niego na końcu drogi, ale jak się okazało, nie był jednym z nich poluje i wykładziny wyraźnie jest ktoś który tylko wygląda jak człowiek ...

cechy:

  • Uzyskać starożytną butelkę czystego światła, które będzie miało decydujące znaczenie w walce ze złem
  • Nie ufaj nikomu, że coś nie jest oczywiście czysto
  • Można znaleźć wiele przydatnych przedmiotów i używać ich
  • rozwiązywać zagadki i graj w mini-gry
  • spróbować odblokować rozdział bonusowy
  • no Donat, grać dla zabawy


Gry Wady:
Bez tego niestety nie zrobił tak postępować. Na początek, i, ogólnie, głównym problemem jest to, że gra jest wypłacane, bez procesu, a cena była imponująca - 5 $! Dla wszystkich, że masz najbardziej standardowe zagadek ukrytych przedmiotów i tajemniczy dotyk tak źle ujawniane ze względu na słabą działki. Ogólnie rzecz biorąc, te deweloperzy rzadko pojawia się coś zupełnie innego.

Rezultat: Gra mity: Black Rose będzie Ci odpowiadać tylko w przypadku, jeśli naprawdę kochają wampiry, a są nawet gotowi zapłacić za niego, w przeciwnym razie można znaleźć inne zadanie podobnych przedmiotów, tylko za darmo.


Reklama

Mity: Black Rose dla Celkon Campus A125

Ocena:

(55)
4.12★ 82.31%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/21 07:53
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |