GoToMagnet
4.5 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra logiczna dla dzieci GoToMagnet od twórców gry różniczkowe, które stały się ich pierwszy projekt, przynajmniej dla Androida. Oryginalna gra została stworzona specjalnie dla dzieci, dzięki czemu można ustawić go jako rozwijają, jednak nie zdziwiłbym się, gdyby mogła, a dorośli trochę odsetki, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że niektóre miejsca pracy tutaj, a nie dzieci! Jednak grając razem na pewno zabawa!

Gra jest tak jak powinno być podzielone na poziomy, z których każdy może przejść do trzech gwiazdek lub mniej, jak zwykle, jest co najmniej jeden, ale zawsze należy dążyć do bardziej. Na każdym poziomie w dolnej części ekranu mamy magnes, poruszając się, że można przenieść piłkę żelaza, który chcesz jeździć na rafting, tak aby zebrać wszystkie gwiazdy, ale jest to na pierwszym poziomie, wkrótce nie będzie pola, które chcesz przenieść, a następnie pojawi się Inne elementy, takie jak urządzenia, które może być również zestawianie, aby uzyskać określone efekty. W każdym razie staram się przekazać pewien poziom, można wiele razy, ograniczenie to nie jest dobre, ponieważ aby zakończyć wszystkie trzy gwiazdki, jest bardzo trudne. Ponadto, w grze nie ma Donat i można go pobrać za darmo, tak, że jest dokładnie dopasowany do dzieci, które w ogóle pragnienia nie można nic kupić tutaj. Co ciekawe, gra była bardzo realistyczna fizyka, więc nawet jeśli wiesz, jak zresetować dekoder do przekazania, za każdym razem, kiedy pada, bo trzeba mieć więcej i moc wykrawania na nim ostrzyć, co dodatkowo zwiększa ryzyko niepowodzenia na następnym poziomie.

Rezultat: GoToMagnet gra jest inna w jakiś fajny design, ale kosztem ciekawą rozgrywkę, a także zupełny brak monetyzacji jest doskonałym rozwiązaniem dla całej rodziny, w którym mózg nie tylko nie wysychają, ale będzie działać trochę lepiej.


Reklama

Pobierz GoToMagnet 0.2.9 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 0.2.9 (190104)
Data umieszczenia 2018-04-13 06:23
rozmiar 31.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.53★ 90.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/22 07:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |