nieskończony Skater
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Nieskończony Skater jest nieco zmodyfikowany biegacza, główne postacie, które będą jeździć na deskorolce, czy raczej iść w prostej linii do nieskończoności, za każdym razem, gdy znajdą się w jakimś nierealnym miejscu, oczywiście nie stworzył bardzo często fantazja. Jeśli chodzi o styl wizualny i dźwiękowy ktoś pisał Sammy banany, które okazało się bardzo ekstrawaganckie, może to brakuje nam w niektórych grach? Ideą gry jest dziwne, pomijając fakt, że ten zawodnik, próbuje nam powiedzieć o kulcie zwierząt, oferując im duchy, a nawet pokazać kilka zwierząt totem, takie jak orzeł, biały wilk, żubr i tak dalej, w ogóle nie ma w grze jest coś Indian mity, które nie było jeszcze gorzej!

Rozgrywka jest niekonwencjonalnym podejściem do projektowania Proszę również wielu. Z jednej strony mamy regularne biegacza, gdzie każdy nowy przybysz jest możliwe, aby spróbować zdobyć jak najwięcej punktów i zebrać jak najwięcej kryształów, jak to możliwe, jednak poprowadzi Cię przez zadań specjalnych, dzięki którym gra będzie się rozwijać. Na przykład, w którym postawił sobie za cel, aby pojechać na pewną odległość, gdzieś zebrać pewną liczbę kryształów lub znaleźć jeden konkretny, a po ofercie pracy, aby zakończyć grę można sprawdzić i otrzymać nagrodę lub kontynuować, aby uzyskać jeszcze więcej punktów. Zadania kompletowanie będzie można rozwijać swoją postać i odkrywać nowe miejsca, więc można nawet nazwać to jakaś fabuła, która naprawdę nie jest wystarczająco w niektórych grach tego gatunku.
Bohaterowie w grze tylko dwa - chłopca i dziewczynki, jeżdżą mniej więcej taki sam, więc wybrać jeden, który ci się podoba. Na drodze można spotkać dość standardowy zestaw przeszkód, niektóre trzeba skakać gdzieś wsunąć dolny, niektórzy chodzą, a czasami można poślizgnąć się na szynach, a poza tym nic niezwykłego się tutaj nie występuje.
Sterowanie w grze jest bardzo proste i wprowadzi cię do niego na pierwszym poziomie, szkolenie trwa mniej niż minutę, po czym sprawa nie istnieje.

Rezultat: Nieskończony Skater gry jest dobrym biegaczem, który w odróżnieniu od większości jest bardzo odpowiedni rozwój systemu, który jest całkiem właściwe tu ma niezwykłą konstrukcję i grafikę, jak również dobrą jakość dźwięku. Ukazuje grę za darmo, ale nie są w grze zakupy, ale to nas nie przeraża!


Reklama

Pobierz nieskończony Skater 2.0.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Graphics improvements
- Improved performance and bug fixes
informacje ogólne
wersja 2.0.3 (20003232)
Data umieszczenia 2016-05-29 02:44
rozmiar 72.75 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-29 05:45:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

READ_NETWORK_STATE

READ_NETWORK_STATE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

MANAGE_USERS

MANAGE_USERS

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.26★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/23 06:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |