Evo Bada
4.4 (10)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Evo Bada zachęca nas, aby znaleźć się w innym świecie, fantazję wygenerowany przez twórców igrzysk Stampede i rozwiązać szereg dość interesujących miejsc pracy, co w ogóle jest bardzo podobny do innych podobnych projektów, takich jak Monument Valley i wracaj do łóżka, i innych znanych przedstawicieli tego gatunku. Jest to jednak na pierwszy rzut oka, gra jest zasadniczo różne, ale są też takie, które konsekwentnie wspólną cechę - są one wypłacane. Cena gry jest dość niska, a dolar jest trochę, jednak żadna z wersji trial nie jest tutaj, a nie planowano.

Główną postacią w grze jest robotem o nazwie Evo i zawód ma bardzo ciekawe - jest to przestrzeń podróżnego, który leci z planety na planetę i za każdym razem sprawia, że ​​świat lepiej na nim (przynajmniej naszym zdaniem). Każda planeta jest na pewno pełen tajemnic, jednak skupimy się na planecie o nazwie Bajt planeta, gdzie nawet zwykłe prawa fizyki nie działają, tu i tu zrozumieć. Gra podzielona jest na poziomy, z których każdy opowiada kawał historii mieszkańców tej planety, a powody, dla których wszystko jest ułożone tak, a nie inaczej. Po prostu trzeba zrozumieć, dlaczego na planecie było wyginięcie całych gatunków stworzeń i spróbować zapobiec powtórzeniu się sytuacji.

Dwuznaczności.
Z rozgrywki, który do rejestracji tego projektu jest tak naprawdę znajduje się najbliżej Monument Valley, jednak twórcy nie zaprzecza, twierdząc, że są fani obu gier, ale jej jeszcze bardziej kochać. Inne rzeczy są równe, ta gra jest zdecydowanie tańszy niż oryginalny, to na pewno ucieszy wiele, a zważywszy, że Monument Valley jest zdecydowanie warte swojej ceny, to ta gra to stwierdzenie może być używany na dwa sposoby.

Konkluzja: Evo Bada grze znajdziesz wiele dziwnych rzeczy, mechanizmów, piękny design i uroczych postaci, jak i magicznych zagadek i wiele innych bardzo ciekawych pozycji, dla których naprawdę powinien dać trochę pieniędzy.


Reklama

Evo Bada dla Celkon Campus A125

Ocena:

(10)
4.43★ 88.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/23 11:37
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |