Red Carpet Rampage
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Red Carpet Rampage jest szalony i bardzo zabawna parodia długą drogę do słynnego aktora Leonardo DiCaprio do Oscara, wciąż mam, ale jeśli uda mu się go do gry pod kontrolą? Przygotowany tego arcydzieła twórców linii animacji i jednocześnie jest to pierwszy projekt, który moim zdaniem zasługuje na nagrodę, ale to jest około pół miliona osób pobrało grę, mam nadzieję, że będzie więcej!

Rozgrywka opiera się na próby uzyskania aktora Oscara, za które został dosłownie uruchomić na czerwonym dywanie, unikając wszelkiego rodzaju przeszkód. Oscar, który zawsze będzie w prawej części ekranu będzie wymykają się stale, ale właśnie o to chodzi, bo to, jak można przejść przez wszystkie poziomy, które zostały przygotowane dla twórców! W rzeczywistości, poziomy różnią się tylko w ich długości i obfitości przeszkód, które istnieją w formie paparazzi z kamer, co potrzebne do skoku, inni aktorzy są czasami będą prowadzone równolegle w tym samym Oscara, a także góry lodowe ... Cóż, Leo realizuje raz on już utopiony z tego powodu. Za każdym razem można dostać się do mety ty mały mini-gry będą oferowane, który znów będzie odniesienie do dowolnego filmu z Leo, który dodaje tylko pozytywne i zaostrza się jeszcze bardziej! I najważniejsze - strzeżcie Lady Gaga!

Trochę o projekcie.
Gra otrzymała projekt pikseli, który nie zakłóca doskonale zrozumieć, co się dzieje, co więcej, wygląda bardzo stylowo, więc tu bez ościeży.

cechy:

  • Stałe rozgrywka
  • gra jest naprawdę zabawne
  • dużo humoru
  • czerwony dywan!
  • Lady Gaga!
  • Masa odniesienia do filmów z Leonardo DiCaprio


Gry Wady:

  • obecna reklama
  • Nie najwygodniejszy zarządzania


Konkluzja: jeśli chcesz Leo, jeśli kochasz filmy i humor, który jest z nią związane, należy pobrać grę Red Carpet Rampage i cieszyć się gagi z Hollywood, ale jeśli nie jesteś w temacie, jest prawdopodobne, że po prostu nie rozumiem.


Reklama

Pobierz Red Carpet Rampage 0.0.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 0.0.1 (20003)
Data umieszczenia 2016-04-20 12:08
rozmiar 26.37 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-20 15:09:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/24 08:05
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |