versus Run
3.6 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Versus Run jest nowym przedsięwzięciem nie tylko znane, ale także uwielbiany przez wszystkich programistów, którzy podobno byli na wakacjach, przynajmniej trochę przerwy dokładnie zrobione, wyglądają znaczenia, czy to na swoją korzyść, jednak do wcześniejszych projektów twierdzi się, a nie to było.

Lojalność wobec tradycji.
Szybkie spojrzenie na gry, a kiedy staje się jasne, że ich tradycje twórcy nie uległy zmianie, nadal istnieje minimum opisu i dość prosta na pierwszy rzut oka, gra, która może również okazać się tak i, a może odwrotnie ... Jednak zdolność uderzające deweloperzy łączą coś pięknego z prostotą wciąż jest z nami i to jest dobre!

Gameplay.
To wszystko jest w porządku, bo to niby proste, ale bogate i mają wiele do powiedzenia, nie wiem, dlaczego deweloperzy nie ... Nawiasem mówiąc, patrząc w przyszłość, po prostu powiedzieć, że nie jest to hardcore projektu, jak to często bywa, można trzymać się na chwilę i stale doskonalić swoje wyniki, nerwy będzie w najlepszym porządku!
Musimy grać przez anioła, który musi przebrnąć przez labirynt. Zarządzanie tutaj jest bardzo prosta, trzeba kliknąć po lewej lub prawej stronie ekranu, który pozwala umieścić płytki ukośnie w lewo lub w prawo tak, że twoja postać dotarł do niego. W ten sposób trzeba zbudować płytki, aby przedostać się przez labirynt i jak ty nie spieszy, ale wkrótce będzie diabeł, który będzie za tobą i trzeba być rastoropnee, bo jeśli będzie to nadrobić zaległości ze sobą - można stracić! Żeby skomplikować w pewnym momencie zaczynają odbudowywać labirynt, który jest również bardzo rozpraszać. Po drodze można zbierać niebieskie kryształy, które będą przydatne, ale czasami można odebrać zamek błyskawiczny, który przyspieszy rozgrywkę, rzuca ci się nieco do przodu, to wszystko, baw się!

Wśród mankamentów w grze możemy jedynie zauważyć obecność reklamy, która zostanie na stałe umieszczony w dolnej części ekranu i małym Donat, które nie pomogło ...

Konkluzja: jak zwykle, wykonane w Ketchapp pięknej i wolnego czasu zabójcy, który cechuje doskonały design, świetne animacje i dynamicznej rozgrywki, co robimy i miłość!


Reklama

Pobierz versus Run 1.1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1.0 (2)
Data umieszczenia 2016-06-16 02:41
rozmiar 40.23 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-06-16 05:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
3.55★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/25 08:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |