Super Wąsy platformówka
0 (0)

Super Wąsy platformówka

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Super gra platformowa Wąsy to rodzaj parodii, a raczej nowoczesne przetwórstwo znanej gry "Mario", który przygotował Serkan Bakar wywoływacza, dla których nie jest to pierwsza próba w tym kierunku, ale, być może, najbardziej udane!

W historii przedstawionej przez inwestora akcji gry toczy się w niedalekiej przyszłości, a mianowicie w roku 2040, gdy z ziemi wysłał robota zwanego Gladius badać odległe planety Uran, jednak robot szybko się się tam jak w domu, ogłosił to terytorium swego królestwa i najwyraźniej zrezygnował. .. to nie są roboty! Ale to wszystko byłoby w tym nic, ale robot stworzył całą armię i zagrozić bezpieczeństwu naszej rodzimej planecie, tu na arenę wychodzi naszego bohatera, że ​​fabuła jest bardzo wąsy, a jego zadaniem jest obalenie rządów zła robota, który jest zdecydowanie jego umiejętności, to w jego krwi !

Rozgrywka nie można wiele niespodzianką, jednak i jest pomyślany! Oczywiście czekamy na kolejny platformowa, gdzie trzeba skakać na dość duży poziomów i zbieranie monet, od czasu do czasu walki z różnymi potworami (roboty). Ponieważ jest to przyszłość, nasz bohater nie musi skakać na czyjejś głowie, wystarczy odpalić blaster! Tylko na poziomie można spotkać różne mechanizmy i innych powikłań, które były nieobecne w oryginale. Ale nie zapominajcie, że tylko trzy swoją postać życie, a dla wkładów laserowych zabrakło :(

cechy:

  • ładne retro grafiki
  • konfigurowalne kontrole
  • wtedy można być zapisane
  • tuzin długich poziomów w ciemnych światów
  • Gra nostalgiczne i zrzuty


Gry Wady:

  • autor trochę ponieść wiele oryginalnych klonowania, chcę wszystko do czegoś innego


Konkluzja: gra platformowa Super Wąsy jest doskonała platformówka, która przypomina Mario bo może i powinna to zrobić, jeśli podoba Ci się Mario, kochasz platformówki retro - huśtawka koniecznie!


Reklama

Pobierz Super Wąsy platformówka 1.63 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.63 (30)
Data umieszczenia 2017-02-13 07:27
rozmiar 41.39 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.53★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/25 06:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |