Toby: The Secret Mine
0 (0)

Toby: The Secret Mine

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Toby: The Secret Mine od twórców Headup Games Jest to opowieść o przygodach niezwykłego charakteru w jeszcze bardziej niezwykłym świecie, z których wszystkie są bardzo dobrze zapakowane w piękną grafiką, projektowaniem otoczenia i nie mniej niż atmosferycznym aktorstwa głosowego, co w sumie sprawia, że projekt ten bardzo atrakcyjny i ekscytujące.
Ale zazwyczaj takie gry są praktycznie nigdy nie za darmo, w tym przypadku, wszystko jest dobrze. Cena w grze jest dość wysokie, w regionie cztery dolary, które moim zdaniem stawia go na tym samym poziomie (w cenie) z innymi projektami, takimi jak arcydzieło jaskini, która, nawiasem mówiąc na pół dolara tańszy ... ale nie zapominaj, że wiele takie projekty mają własną armię fanów, którzy grali w ogóle, więc ... zobaczymy, co mamy istnieje klasa w tej sprawie.

Atmosfera - najważniejsze.
Oczywiście gra atmosferyczne jest najbardziej wartościowe i użyteczne przedstawiciel tego gatunku, bo to tworzy atmosferę ogólnego wrażenia, a jeśli nie uniknąć poważnych niedociągnięć, gra w każdym przypadku należy pamiętać, a czasem można nawet wybaczyć pewne uproszczenia. Ta gra jest z pewnością atmosferyczne i za to jestem gotów wybaczyć jej piękną grafikę, która opiera się na sylwetki ... to jest sprawiedliwe, jest tanie! Gry, w której główny bohater, a większość treści jest po prostu pełne czarne sylwetki! Tło zostanie zmieniony, to jest bardzo piękne i niezwykłe, ale nadal ciekawe spojrzenie na wewnętrznym okręgu niż coś w tle, jednak jest to część tego samego "atmosfera", który gra zdecydowanie wyróżnia się.
Gra tutaj jest ciekawy, ale może to trudno nazwać niezwykła, ponieważ jest to platformówka z pewnym zestawem układanek, że w ogóle, a także znaleźć w wielu miejscach. Oczywiście gra jest doskonała i bardziej płynne animacje, żadnych wad w grafice i wiele więcej, co można narzekać. Jest to ważna część gry będzie przeszkody atmosferyczne i głosu, które tutaj też bez zarzutu i bardzo nadaje się do imprezy i być pewien, że będzie pamiętać.

cechy:

  • piękne i zaprojektowane poziomy
  • wiele zagadek
  • mnóstwo pułapek i niebezpiecznych wrogów
  • godzin rozgrywki
  • niezapomniana atmosfera, inna "kończyny" ...


Gry Wady:

  • trial nie tylko zapłacił


Konkluzja: gra Toby: The Secret Kopalnia jest na pewno właściwe, jakość i wzornictwo atmosferycznego, które jest godne swojej uwagi, ale potem znowu, w porównaniu z innymi - to drogie!


Reklama

Toby: The Secret Mine dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/26 09:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |