Hammer Bomb
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Hammer Bomba jest kompletnym przygoda, wykonane w 3D, w której znajduje się dość dużo akcji, jest tylko jeden szkopuł, wykonano go na obraz i podobieństwo Minecraft, przynajmniej na to wygląda, ale to oznacza, że istnieje wiele nienawidzą, którzy będą krzyczeć biedne grafika i rzeczy. Ale jeśli przyjrzeć się bliżej, nie jest daleko do Minecraft, ponieważ większość gra przypomina bardzo FPS takich jak Doom ...
Jednak wiele z takiego podejścia do elementu wizualnego jest bardzo zadowolony, więc najprawdopodobniej dla nich, ta gra jest idealna!

Do opowieści o poszukiwaniach w grze okazała się dość skromne. Wszystko, co wiemy, nasz bohater - król, który może powiedzieć, pozostało bez królestwa, bo wszystko wojsko jego schwytany i osadzony w więzieniu, do którego dostęp jest bezpłatny, a wszystko będzie nasza misja.
Przechadzając się będą miały mroczne korytarze, które łatwo zgubić, ale są strzałki, które pokaże we właściwym kierunku. W korytarzach znajdziesz skrzynie i inne artefakty, nie będzie ściany krwią poplamione i wiele innych świty, że piksel wygląda dość prymitywne, jednak są tu i wrogów! Wyglądają bardzo dziwne, takie jak pierwszy, z którymi się zetknąłem tego wielkimi oczami, które zajmują całą przejście! Walki też przypominać to samo przy użyciu Minecraft kilof siekać drogę do skały, a następnie będzie pokonać potwory. Czasami na podłodze będzie pułapek i innych zagrożeń, mogą skakać, a jeśli okaże się monetę - zawsze zebrać je, prawda będzie trudny do pominięcia, korytarze są tutaj bardzo wąski. Gra podzielona jest na poziomy, zakończenie z których każdy będzie stare drzwi lub włazu z dość nowoczesnym płyta «EXIT» ... Na koniec obliczeń poziomu doświadczenia zostaną wykonane, że zwiększy swój poziom, który będzie czuć się komfortowo na następnym poziomie. Ponadto w grze znajduje się sklep gry, gdzie można spędzić zebrane monety, takich jak nowe bronie lub innych przydatnych gadżetów.

Jak bez wad?
W rzeczywistości problemy zacząć dosłownie z drugiego poziomu, ponieważ objawy znikną i będziesz dużo czasu, aby wędrować po korytarzach ... Lokalizacja nabyć nieco inny wygląd, ale nadal w poziomie każdego korytarza wygląda mniej więcej taki sam, z wyjątkiem starych grafik, które dalsze wygładza Najmniej pewne różnice. Między poziomami, można oglądać reklam, a jeśli poszukać to można znaleźć Donat.

Konkluzja: gra Hammer Bomba była dość sprzeczne, z jednej strony, jest to zadanie, które wykonane w formacie, który naprawdę nie jest mało, z drugiej strony, to wszystko staje się stałym wędrówki nieznanych korytarzy, które wyglądają wątpliwe. W ogóle, jeśli kochasz retro, swing, można to zrobić za darmo.


Reklama

Pobierz Hammer Bomb 1.12 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-More back button fixes
informacje ogólne
wersja 1.12 (132)
Data umieszczenia 2016-05-24 02:46
rozmiar 46.58 MB
polski nie
wymagania
android 3.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/27 07:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |