Unia & spalonych wsi
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Unia spalonego Village to platformówka, w której trzeba przedzierać się do celu, do interakcji z różnymi mechanizmami i rozwiązywania różnych zadań, które w ogóle jest bardzo interesująca, jednak porównamy tę grę z Tobym: The Secret kopalni, przegląd, który był wczoraj. Ta gra przygotowana Mert Fidan deweloper, z którymi nie zostały spełnione, ale jest to doskonała okazja!

Fabuła gry jest dość prosta, była wioska, która była zamieszkana przez dziwne stwory, ale trolle przyszedł i zajął niemal wszystkie przechwycone i spalili wioskę. Jesteś trzech bohaterów, którzy są wysłane w niebezpieczną podróż, aby uratować swoich przyjaciół i zemścić się na złych trolli.

Gra Unia spalonych wsi, moim zdaniem lepszy niż Toby'ego: The Secret Mine?
Zacznę od najbardziej prostych, można pobrać tę grę za darmo w wersji płatnej i tu było kilka, ale aby uwolnić przynajmniej być w stanie zrozumieć, jak to będzie działać na Androidzie, jeśli lubisz zarządzania i wiele innych. Pełna wersja gry jest nadal tańsze niż Toby'ego: The Secret kopalni. Dwukrotnie.
Jeśli chodzi o design, mamy tutaj ten sam harmonogram znokautowany sylwetki i rękodzieło, odpowiednie animacje i inne chipy, że twórcy od dawna opanowane i nie starają się jakoś wyróżniać. Najważniejszą rzeczą - rozgrywka, że ​​było o wiele bardziej interesujące, choćby ze względu na fakt, że trzeba kontrolować trzy znaki na raz, co jeszcze bardziej przypomina jaskinię. Dla każdej postaci oddzielnie rozważyć chekpoiny, każdy ma swoje unikalne przydatnych umiejętności, i tak dalej, a taka gra zespołowa i pomyśl jeszcze raz i sprawiają, że rozgrywka jest już dokonać, między innymi. Jednocześnie gra Unia spalonych wsi jako konkurent ma prawie żadnych oczywistych wad, dla których możliwe jest nadużyciem.


Zwycięstwo nie jest pod każdym względem.
Pod warunkiem, że gra wygląda mniej więcej taki sam, atmosfera w grze Toby'ego: The Secret Kopalnia jest znacznie głębszy i bardziej poprawnie złożony, ale niestety to jest jedyny plus w jej Skarbonka, na pozostałych parametrów bieżącej grze przyjść!

Konkluzja: jeśli gra atmosferyczne nie jest dla ciebie na pierwszym miejscu, to wiesz, co gry do wyboru! Tak, Unia spalonego Village to wielki projekt, że jest gotowy do walki o swoje miejsce pod słońcem!


Reklama

Pobierz Unia & spalonych wsi 1.0.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0.1 (4)
Data umieszczenia 2016-04-22 09:26
rozmiar 54.76 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-04-22 12:27:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/27 09:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |