Abzorb
1.9 (6)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra zręcznościowa jest Abzorb lub po prostu umieścić zabójca czasu, w którym musimy zebrać substancję na różnych poziomach. Aby być uczciwym, gram w pierwszej kolejności przypomniał hit ostatniego sezonu - Agar.io jednak podobieństwo jest tu czysto wizualne i nie kompletne, cała reszta jest inna w zasadzie. Gra przygotował deweloper Gerald P Kelley, który jest pierwszym projektem na Android i od razu uczyniło go zapłacił cenę - $ 3! Jednak, jak pokazuje praktyka, że ​​gra jest warta swojej ceny.

Kraj jest zajęte.
Gra podzielona jest na losowych poziomów, z których każdy będziemy mieli do pochłaniania energii lub substancji z niebieskimi kulkami w jego strzałką ... Brzmi dziwnie, ale tak jest! Naprawdę trzeba zarządzać ze strzałką, a raczej trójkąt, które wystawiane są na całym okręgu, coś w rodzaju pola energetycznego. Naszym wyzwaniem jest potrzeba zebrać substancję, która wywodzi się z niebieskich kul, gdy są one w dziedzinie energii, ale istnieje wiele funkcji, które znacznie komplikują proces. Na początek należy wykonać w określonym czasie, który jest dość mała, średnio 30 sekund, a następnie co najwyżej mieć albo czerwone kule lub inne przeszkody, interakcja z którego odbiera od was wszystkich zebranych, więc trzeba ich unikać. Następnie, trzeba być bardzo ostrożnym, bo jeśli ten sam niebieski balonik pozwalają podejść zbyt blisko do większości strzałki, a następnie spotkania ponownie resetuje ze sobą część zebranego bogactwa, podczas gdy nie można w nieskończoność budować, to każda niebieska kulka może "ssać" w całości i będzie szary i nie mają pomocy, tylko przeszkadzają. Cieszę się, że tylko jeden, zarządzania tutaj jest bardzo wygodny i czuły, dzięki czemu można doskonalić swoje umiejętności na zawsze.

Rezultat: Abzorb gra była naprawdę ciekawa i wciągająca, plus jest tuzin osiągnięć statystyki z liderami pięciu losowych poziomów i każdy dzień!


Reklama

Abzorb dla Celkon Campus A125

Ocena:

(6)
1.88★ 37.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/28 08:41
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |