Angry birds akcji!
4.6 (15)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Angry Birds Action! Czy nowy projekt Rovio Entertainment Ltd., których zdecydował się kandydować w dniu premiery «Angry Birds w filmie", który odbędzie się w dniu 11 maja, ale nie będziemy czekać, bo gra na naszej stronie internetowej można już pobrać teraz;)

Co nowego?
Oczywiście, każdy nowy projekt o ptakach zasługuje na szczególną uwagę, a wszystko jest bardzo zainteresowany tym, co będzie w tym czasie nowy gameplay i nowe postacie? W rzeczywistości, zmiany były nieco bardziej globalny, bo teraz gra jest wykonana w 3D ...
Oraz znaki i rozgrywka pozostaje taka sama, musimy uruchomić ptaka i niszczenia środowiska, tu raz straciliśmy dużo z powodu nowego formatu.
Gra oferuje nam wbić specjalną podstawkę, na której stoją jajo, a tym samym ich zbierania, to tylko dlatego, że gra ma coś w rodzaju "powrót", to jest teraz bardziej jak basen lub pinball, co jest dość niezwykłe. Jednocześnie mamy wszystkie te same bloki (drewno, kamień, szkło) i znajomy ptaka, ale fizyki się nie zmieniło ... Jeśli odbicie 2D mieliśmy do obliczania wysokości upadku i fizyki miała duże znaczenie, to nie ma gdzie spadać, nie ma wzrostu, ptaków przebiega na płaszczyźnie, na której stoi ... W ogóle to jest bardzo zdenerwowany wielu fanów, dla których gra stracił najważniejsze.

Rejestracja.
Dlaczego wyrzutem gra nie będzie działać, ponieważ jest za wygląd, że jest ponad wszelkie pochwały, co również sprawia, że ​​swoje własne regulacje, jak wymagania systemowe wzrosły dość mocno i przy skromnym gry gadżet będzie źle. Właśnie zmienił wygląd ptaków, co wszystkich sił pod ich skrzydlatych odpowiednikami z nadchodzącego filmu.

Kolejna smutna wiadomość ...
Angry Birds zawsze Donat, ale często nikt nawet nie zauważył, ale tym razem Donat realizowane w postaci energii, który spędził na grze globalizacji ... Cześć!

Konkluzja: gra angry birds akcji! idealny dla tych, którzy nie lubią 2D i czeka na film o najsłynniejszej ptaka, jeśli porównamy grę z klasycznej serii, tym lepiej jest nie do końca stać, pomimo dobrego wyglądu, który nigdy nie był najsilniejszą partią w grach Rovio. Niestety, wyrażenie «Angry Birds» dawna nazwa marki, a nie nazwa gry, dzięki czemu programiści zapomnieli o źródłach, bez którego marka po prostu nie istnieje.

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Angry birds akcji! 2.6.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
The Big Pig Update is here! Pig Island unlocked - get revenge on the egg stealing pigs in 90 brand-new, action-packed levels! Plus, listen to the new hit song "Action!" by De La Soul in the game NOW!
informacje ogólne
wersja 2.6.2 (370)
Data umieszczenia 2016-08-04 08:58
rozmiar 33.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-04 12:00:27
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

rozmiar 367.53 MB
Data umieszczenia 2016-04-25 12:19

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(15)
4.64★ 92.86%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/29 07:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |