Martwe Synchronicity: TCT
3.6 (11)

Martwe Synchronicity: TCT

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Martwe Synchronicity: TCT przygotowane niemieckich programistów Daedalic Entertainment GmbH, jest to ich pierwszy i bardzo udany projekt, jak dobrze ... prowadzony przez długi czas, a sporo pliki do pobrania, ale to głównie dlatego, że gra będzie musiał zapłacić i zorganizować dla niego trochę więcej niż trzy dolary, ale mimo to wyszło świetnie!

Ta gra jest mało rozrywki lub zabawy, to jest smutne i smutne. Autorzy sugerują, że kończy się w dziwnym świecie, stanowi kolejny Dystopia, miejsce, gdzie nikt nie zna przeszłość, teraźniejszość przygnębiające i przyszłość po prostu, jest tylko śmierć, w której świat musi utonąć inny wynik tutaj jest trudne do zauważenia, jednak nasz bohater próbuje uciec ...
Imię bohatera, Michaela i dotarł do dziwnego obozu, który jest terytorium wycofania wojskowego, gdzie wszyscy mieszkańcy są pozostawione same sobie. Co było pierwsze, nasz bohater nie pamięta, nie pamiętam, jak świat zamienił się w koszmar, nie pamięta, jak dostał się do obozu tutaj ... Warunki ostre mówiąc, na każdym kroku czekają na śmierć, a nie od kuli z powodu choroby, a nie z chorobą, więc od strony sąsiada, jako całość - tin. Ale nawet tutaj są dobrzy ludzie, którym udało się zapisać Michael w jednej z tych sytuacji, teraz jest ich dłużnikiem, a jedynie to, co można spłacić - aby znaleźć wyjście z tego koszmaru, i czy jest to w ogóle?

cechy:

  • krwawa historia, dystopia i dziwne miejsce, w którym czas i przestrzeń są wyraźnie podane awarię
  • dość dobrze i intuicyjna rozgrywka
  • Piękna grafika w stylu 2D i niepowtarzalnym wzornictwem
  • Ekskluzywny soundtrack z zespołu Kowalski


Gry Wady:

  • Nie wersja próbna
  • bardzo specyficzny gatunek, nie każdy doceni, nie każdy zrozumie


Konkluzja: gra Martwe Synchronicity: TCT trudno polecić kogoś, to bardzo specyficzna, która poważnie ogranicza liczbę swoich fanów, ale z tych, którzy kochają cały ten mrok i upadek - to uczucie! Między innymi, że gra jest dobrze oprawione i ciekawa historia na pewno wciągająca i nie pozwala przejść do ostatniej chwili!


Reklama

Martwe Synchronicity: TCT dla Celkon Campus A125

Ocena:

(11)
3.62★ 72.33%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/04/29 09:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |