Choppa
4 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Choppa to gra zręcznościowa, która pozwoli Ci zarządzać helikopter ratunkowy, zadanie będziesz miał bardzo odpowiedzialna - aby ratować ludzi! Przygotowany przez twórców gier z parta Games, jeszcze nie jesteśmy zaznajomieni, a tu - doskonałą okazję!

Ideą gry, zwłaszcza gdy jest to konstrukcja pikseli (bardzo podobny do Ponów) trudno nazwać oryginalnym, choć, grafiki, choć pikseli, ale piękny i nie zaszkodzi cieszyć lokalizacje, które nie zostaną wygenerowane automatycznie. Na każdym miejscu lub poziomie, jeśli chodzi o prawo, trzeba zapisać człowieka, który dostał się w kłopoty, na przykład, był na płonącej platformie lub na małej wyspie z erupcji wulkanu i tak dalej. Nasz helikopter wyposażony jest w drabinę, osoba trzeba podnieść i wziąć na tratwę ratunkową, która znajduje się w miejscu swojego początku. Nawiasem mówiąc ta sama klatka schodowa może być człowiekiem i obniżyć, ale jeśli on wpada do wody, wtedy masz szansę, by go uratować, najważniejsze jest, aby nie opóźnić. Rozgrywka została zaprojektowana tak, że otrzymasz poziomu na poziom, z których każdy będzie trudniej, a kiedy będzie przerwa - rozpocząć na nowo, tak że postęp tutaj wszystko jest bardzo trudne. Jednak główną trudnością są różnego rodzaju przeszkód, które będą w drodze do helikoptera, ale ze względu na kontrolę czułości, aby uniknąć ich będzie bardzo trudne i prawie niemożliwe przy wysokich poziomach.
Dla każdego zapisane otrzymasz złote monety, kwota równa poziomowi Ci minął, a kiedy wystarczająca liczba monet nagromadzonych można odblokować nowy helikopter!

cechy:

  • proste i bardzo precyzyjna kontrola
  • piękne fizyki
  • Wszystkie poziomy są generowane automatycznie
  • projektowanie w stylu lat 80-tych
  • pixel art utworzony ręcznie
  • wiele śmigłowce, aby odblokować
  • Globalne statystyki liderów


Gry Wady:

  • Jest mała Donat
  • obecna reklama


Rezultat: Choppa gra będzie doskonała okazja, zabójca na swoim urządzeniu, zwłaszcza jeśli wystąpi głód pilotowanie i dzielnych czynów!


Reklama

Pobierz Choppa 1.8.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixes - 2022
informacje ogólne
wersja 1.8.0 (103)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:41
rozmiar 46.38 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zezwolenie na odbiór grupowych połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na odbieranie pakietów wysyłanych przez sieć Wi-Fi do wszystkich urządzeń, a nie tylko do Twojego urządzenia, przy użyciu adresów połączeń grupowych. Powoduje większe zapotrzebowanie na energię niż w trybie innym niż grupowy.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Parta Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/04 08:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |