Kute w bitwie: Man at Arms
4.2 (24)

Kute w bitwie: Man at Arms

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Kute w bitwie: Man at Arms jest rodzajem biegacza, który pożyczył niektóre z jego gry z Slasher, a część od zwykłych platformówki, jednak z gry już wcześniej spotkałem. Odsetki w tej grze spowodował dosłownie kilka cech, o których powiem wam, ale poza standardową biegacza poziome ...

Rozgrywka opiera się na potrzebie uruchomienia przodu (albo raczej z lewej strony ekranu do prawej), rozbijając dużą liczbę wrogów, które pojawiają się po prawej stronie ekranu. Gra podzielona jest na poziomy, z upływem którego będzie można dostać wszelkiego rodzaju premie, a pieniędzy i zasobów. Tu i tam pierwsza funkcja - niezwykły sposób zmodernizować swoją broń, która nie przychodzi tylko w gromadzeniu pieniędzy i zasobów, ale także poddać specjalne mini-gry, którego jakość zależy od stromizny broni, która jest trochę jak prawdziwy losowo kowala tamtych lat, gdy jest to absolutnie gwarantowana masz coś lepszego. Drugą dobrą cechą - przynajmniej niektóre Podstawy walki, które nie są charakterystyczne slasher, w każdym przypadku, trzeba zrozumieć, że podczas ataku na wroga z włócznią - powinien odzwierciedlać tarczę, a następnie wykończyć wroga, i tak dalej, które będą działać na wiele technik bojowych, pod warunkiem duży wybór broni, która na pewno będzie.
Między innymi, że gra jest bardzo cienkiej wyciągnąć broń, która, jak wiadomo, jest ważnym elementem rozgrywki. Zwrócił się o wiele lepiej niż w postaci siebie lub otaczający nas świat, który zwykle daje bardzo średnie grafiki, pochwalić się, że gra nie będzie możliwe.
W ogóle, a rozgrywka jest tu bardzo proste, jak również świadomość, że niestety prowadzi do sytuacji, w której to całkiem dobry pomysł zrujnowanego zbyt proste wykonanie i niską Donat, który będzie zaoferować różne bronie i wzmocnioną modernizacji.

Rezultat: Gra Kute w bitwie: Man at Arms jest odpowiednie, jeśli szukasz bardzo prosty biegacza w którym wzięło udział kogoś z filmu "300", ale poza tym gra jest mało atrakcyjna. Ale największy problem ze wszystkim innym - to również zwrócić uwagę! Cena gry w rejonie $ 2,5 i szczerze mówiąc, nie polecam wydawać pieniędzy.


Reklama

Kute w bitwie: Man at Arms dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Defy Media na mob-core.com.pl

Ocena:

(24)
4.19★ 83.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/06 09:14
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |