Tormentum - Dark Sorrow
3.4 (8)

Tormentum - Dark Sorrow

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Tormentum - Dark Smutek pojawił się na Androida niedawno, ale nie należy zapominać, że komputer to wyszło w ubiegłym roku, jednak opinia publiczna szedł obok niej, co jest dziwne, że gra jest warta coś! Dzięki twórców OhNoo Studio Gra jest dostępna na Android, która jest dostępna tylko w dwóch wersjach - demo, którą można pobrać za darmo i trochę wgląd w to, co się dzieje, ale nie więcej, a wersja płatna, które oferują pełną wersję gry wraz ze wszystkimi jego zaletami, jednak będzie musiał zapłacić 5 dolarów. Dużo czy mało - sędzia dla siebie, ale wiadomo, że gra jest bardzo ciekawe!

Zaczyna historia jest bardzo zwyczajne, ponieważ nasz bohater nie ma nawet nazwy, powodem tego całkowitą utratę pamięci, ale miejsce, w którym się znalazł - bardzo dziwne. Ale nasz bohater nie pamięta niczego, tak jak to się tu dostać - nie jest znana, a w zależności od lokalizacji, a nasza przyszłość jest również duży problem. Miejsce, w którym się znajdujemy - Zamek ciemne, szare ściany, pajęczyny i ogromnej liczby strasznych postaci, które wydawało się, że wyszedł z piekła, a może to jest do cholery?
Jednak z tych przerażających bohaterów musi komunikować się i pomagać im rozwiązywać różne zadania, choć niezbyt oryginalne, ale nadal ma wpływ na otaczający nas świat i atmosfera w tej grze nie trzyma. Wreszcie, najbardziej interesującą rzeczą - nie ma określonego kakoy do końca, wszystko zależy wyłącznie od Twoich działań, więc twój los jest całkowicie w swoje ręce, jeśli twój bohater będzie w stanie wydostać się z tego miejsca, a wszystko będzie znacznie gorzej ... zobacz sam!
W efekcie, gra może wyraźnie podkreślić zalety kilku skrzyżowaniach, ciekawe i czasami szokujący finał, jak również niezwykłym wyglądem, ale z brakami - za darmo grać nie przejdzie, puzzle tutaj jest bardzo nudne, a dialogi w większości też nie jest charakteryzuje oryginalność, więc trudno prowadzić grę arcydzieło, ale nie jest to konieczne do kanalizacji.

Rezultat: Tormentum gry - Ciemna Smutek nadaje się do bardzo konkretnych odbiorców, która będzie w stanie znaleźć tu coś specjalnego, coś dla siebie wśród mas, gra prawdopodobnie pozostanie nieznane, niestety.


Reklama

Pobierz Tormentum - Dark Sorrow 1.5.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- necessary certificate upgrade
- bugs fixed
informacje ogólne
wersja 1.5.3 (1005003)
Data umieszczenia 2018-11-19 06:34
rozmiar 48.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.41★ 68.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/07 07:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |