Wojownik Gorączka
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Wojownik Rush jest biegaczem do android deweloperów niesamowite Duszy Games Studio, z którymi jeszcze nie mieli okazji się spotkać, ponieważ jest to ich pierwsza gra! To nie dziwi, bo to, co wielu ludzi lubi niech biegacza wyprzedza drugi zebrać przynajmniej niektórych odbiorców. Choć gra przyciąga bardzo niewiele osób, które nie do końca fair, bo jest coś pokazać!

W grze fabuła jest oparta na nieśmiertelnych klasyków, a mianowicie niektóre bajki królestwa, gdzie naturalnie nie jest królową, która mieszka w wysokiej wieży jest rycerz, który w niej zakochany. Ale niestety jest zwykłym żołnierzem, który przez cały dzień tylko pilnuje królewskich apartamentów, bez nadziei na inny wynik. W jednym z tych dni rycerz pogrążyła się w innej partii snów i zasnął, a gdy spał spokojnie innego kochanka i ukradł księżniczkę! Po impulsy miłości i nadziei, aby uzasadnić swój błąd, nasz bohater rusza w pościg, coś jak gra się zaczyna.

Rozgrywka jest zaimplementowany jako platformówka, która jest w porządku dla prostego Rahnera, ale tylko jako prosta gra, naprawdę? Na początku nic nadzwyczajnego, nie znajdziesz, zwykłe krzewy kolczaste, które trzeba przeskoczyć przepaści iz kim można robić to samo, ale jest to dopiero początek ... uruchomieniu siebie, nie przeszkadza nikomu, a następnie w prawym górnym rogu pojawi się trzy życia i tutaj trzeba zrozumieć, masz do czynienia z szefem! Aby zaatakować go, ale niestety nie może realizować - to jest! Jednak będzie on rzucić bombę pod nogi iw inny sposób ingerować, ale jeśli można trzymać, można uruchomić do jakiegoś kryształu lub runy, który przyniósł ze sobą szefa zacznie eksplodować i przeklinając głośno. Nawiasem mówiąc to się skończy poziomu, które odbywają się jeszcze nie masz ...
Bitwa z bossów w grze jest bardzo trudne, to fakt, w każdym przypadku, są zasadniczo różne trudności od zwykłej rozgrywki, jednak od czasu do czasu swojego przeciwnika będzie wykonywał te same czynności, które będą do niego przyzwyczaić i być przygotowanym i przejść. ..

Rezultat: Wojownik szczytu gra nie jest znacznie wyróżnia się spośród innych biegacza, ale prawie nie ma Donat, a rozgrywka jest bardziej niż zrozumiałe, nie jest łatwo, nawet jeśli nie uważają walkę z kapitalistami, dzięki czemu jako przejście do gry kilka razy - dobrym rozwiązaniem!


Reklama

Pobierz Wojownik Gorączka 1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* Level design improved
* Quick Revive
* Playability fixes
* Boss fixes
informacje ogólne
wersja 1 (26)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:47
rozmiar 88.7 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/07 09:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |