Poczuj Golf Pro
3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pro Poczuj Golf z twórców Zachowanie Interactive jest golf w najczystszej postaci, bez ciężaru tokenów Arcade, które deweloperzy często starają się rozcieńczyć rozgrywki. Zobaczmy więc, jak ciekawe golfa w prawdziwym życiu? Jest oczywiste, że to hobby nie jest tanie, zwłaszcza jeśli nie uważają, mini-golf i mały obszar, który zaczął pojawiać się w niektórych miastach, gdzie można spotkać za rozsądną cenę, mając nawet kij w czynsz. Na dobry golf jest ogromne pole, które w tym celu tylko i istnieje zestaw drogich klubów, zatrudnić personel, wynajem samochodów i tak dalej, gra w golfa są miliony transakcji i rozwiązywać ważne problemy między możnych tego świata, ale z jakiegoś powodu tak się nie stanie między graczami piłkę nożną lub koszykówkę? Ponieważ golf ma różne dynamiki, jest to rodzaj relaksu, gdzie można zmienić z litego kolorze polo i szorty, a następnie spędzić wiele godzin na świeżym powietrzu, a nie w zaduchu biurowej. Ale co, jeśli jest to do wykonania tego samego androida? nudne! To jest problem w golfa, a tokeny zręcznościowe prostu zabić nudę, a gra staje się przyjemniejsza i bardziej dynamiczna.

Jak to nuda postanowił walczyć deweloperzy tym razem? Tak w ogóle cokolwiek, musimy mieć duże pola i ograniczona liczba uderzeń na nich stać, ale dla wszystkich, że jeden z kontrolą typów przypomniał klasykę, czyli Angry Birds, z takim skutkiem, że gra była nie tylko nudne, ale także i niezwykle proste. Jeśli chodzi o design, grafika tutaj próbowało dostosować się do rzeczywistości, ale tylko próbował. Okazało się całkiem miły, ale jeszcze jakoś «wow» Efekt to nie mają. Być może główną zaletą gry będzie fakt, że wszystko jest bardzo jasne, intuicyjne sterowanie, jasne zasady ... zbyt przejrzyste.
Jeśli chodzi o wady, oprócz nudy, która jest w stanie złapać grę na siebie, nie ma Donat, która nie pozwala nam zapomnieć, że jest to nadal gra dla bogatych ...

W rezultacie możliwe, gra Pro Poczuj Golf nie jest najgorsze reprezentatywny dla jego gatunku na Androidzie, ale osobiście wolałbym inne, bardziej wariacje zręcznościowe, dostarczając więcej zabawy i dynamiczny.


Reklama

Pobierz Poczuj Golf Pro 2.2.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Welcome to Pro Feel Golf 2.2.2
We've been working hard to make some improvements to the game we hope will make your experience better!
- UI improvements
- You can now skip all the replays in 1on1 if you want to
- bug fixing
- Performance optimization
Looking for game hints or you'd like to share your PFG experience? You can join us on our official Facebook and Twitter pages:
Facebook: Facebook.com/profeelgolf
Twitter: twitter.com/profeelgolf
informacje ogólne
wersja 2.2.2 (32)
Data umieszczenia 2017-03-25 09:20
rozmiar 19.28 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-03-25 11:24:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Zamiar transmisji aby ustawić alarm dla użytkownika.

SET_ALARM

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

tworzenie kont i ustawianie haseł

Zezwala aplikacji na korzystanie z funkcji modułu uwierzytelniania konta usługi AccountManager, w tym funkcji tworzenia kont oraz pobierania i ustawiania ich haseł.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3★ 60%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/08 07:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |