exodus
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra exodus z twórców Ketchapp jest doskonałym rozwiązaniem, aby poczuć ciężar odpowiedzialności za losy wszystkich mieszkańców planety i nauczyć się latać rakietą! Nawiasem mówiąc, niedawno deweloperzy zaczęli produkować nieco mniejszych gier może być zmiana polityki, albo zabraknie pomysłów, są one zajęte tworząc coś globalnego? Ale niech nie spekulować na temat tego, co się dzieje, lepiej zobaczyć, co proponujemy w tej grze!

Opisy, jak ma to zazwyczaj małe, ale tym razem byliśmy obsługiwani przynajmniej coś przypominającego działkę. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to, że nie było jakiejś katastrofy lub kataklizm, a teraz ziemia aktywnie idzie pod wodę, wszystko co ginie nie może oddychać pod wodą. Na szczęście mamy w dostępnym pocisku w stanie zabrać nas do innego miejsca, ale nasz cel - gromadzenie wszystkich stworzeń, aby nie stracić na świat, w którym żyjemy i zacząć od nowa w innym miejscu. Przy okazji nazwa gry jest jeden z przekładów jak "Exodus", który odsyła nas do biblijnej opowieści i skrzynią, w której gromadzone są również wszelkiego rodzaju zwierząt. Tak więc, możemy założyć, że stanie się to pocisk i skrzynię problemem jest to, że jest o wiele trudniejsze do opanowania. Najważniejsze jest to, że trajektoria rakiety jest z góry znany, ale musimy naciskać na ekranie za każdym razem, kiedy rakieta leci zielona kropka i nie naciskaj go, gdy czerwona kropka lub monety ... ogólnie rozgrywki jest dość prosta, jak zwykle, ale jak daleko można latać Pace? Bez wcześniejszej praktyce - Zamknij. To fakt.

cechy:

  • doskonała animacja i projektowanie
  • intuicyjna rozgrywka
  • łatwa obsługa za pomocą jednego przycisku
  • zdolność do pompowania jego rakiety monety


Gry Wady:

  • tam reklamy


Rezultat: Exodus gra jest na pewno dobry moment, zabójca, który może zachować zajęty przez jakiś czas, ale jeśli weźmiemy pod uwagę inne gry, których autorem jest Ketchapp, nie jest najlepszym przedstawicielem nich.


Reklama

Pobierz exodus 1.1 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1 (3632)
Data umieszczenia 2016-05-13 02:31
rozmiar 13.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 ARM6
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-13 05:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zmienianie połączeń sieciowych

Zezwala aplikacji na zmianę stanu łączności sieciowej.

łączenie się i rozłączanie z siecią Wi-Fi

Pozwala aplikacji na nawiązywanie i kończenie połączeń z punktami dostępowymi Wi-Fi oraz na zmienianie konfiguracji sieci Wi-Fi na urządzeniu.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Montowanie i odmontowywanie systemów plików pamięci wymiennych.

MOUNT_UNMOUNT_FILESYSTEMS

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/08 08:44
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |