Zenge
4.8 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Zenge gra jest dość standardowy Format logiczna "układanki", który bardzo niewiele osób by tego nie zauważył, ale twórcy starali się zdarzyć na odwrót. A wszystko za sprawą sprytnych sztuczek, już aktywnie wykorzystywane w innych grach tego gatunku.

Gra, podobnie jak każdej innej układanki skłania nas do zbierania kakie-do wcześniej znanych obrazów na kawałki, choć nie nazwać klasykami, następnie kawałki zupełnie innego rodzaju i struktury, a także, że są czasem dość łatwo umieścić na swoim miejscu, bo nic innego tu tylko To nie zadziała. Jednak w pewnym wysokiej złożoności gry i nie ma zastosowania. Jednakże, aby niezapomniane gry deweloperzy zdecydowali się dodać do tego bardzo wysokiej jakości grafiki, ogłuszania soundtrack i ciekawym wzornictwem, które razem sprawia, że ​​gra bardzo atmosferyczne, a więc z jakiegoś niewidocznego powodu, chce znowu i znowu grać. Nawiasem mówiąc premii za takie życzenia będzie duża liczba poziomów, które zajmie Ci dużo czasu.
Jednak, aby w jakiś sposób utrudnić zadanie twórców mamy zdecydowały się przejąć ważną zasadą sekwencji gry rozmieszczenia elementów. Trudność, jeśli to można nazwać, będzie polegać na tym, że wszystkie elementy poruszają się na swoim miejscu na tej samej płaszczyźnie, tak że wprowadzenie niektórych z was nie będzie w stanie wprowadzić inne, to było wtedy, i trzeba trochę pomyśleć, aby zrozumieć, jaki rodzaj Element jest na pierwszym miejscu, ale nie istnieją żadne inne powikłania, ponieważ liczba prób i usunąć funkcje nie dostarczone na czas elementu nie jest ograniczona. Droga fajna funkcja, zbierając wszystkie elementy, otrzymasz wspaniałe zdjęcia w stylu minimalizmu i kosmicznych obiektów, to jest bardzo piękne!
Jedyną wadą tej gry będzie fakt, że zapłacone i darmowa wersja próbna, cena jest jednak dość niska - mniej niż dolara, choć bez pieniędzy całe to piękno nie będzie widać.

Konkluzja: to świetna gra logiczna Zenge że nie złamie swój mózg, to tylko trochę wstrząsnąć i pozwolić mu odpocząć, podziwiając design i piękne zdjęcia. W każdym razie, nie masz nic do jedzenia dolara - zdecydowanie pobrać.


Reklama

Zenge dla Celkon Campus A125

Ocena:

(8)
4.78★ 95.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/09 08:22
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |