illi
0.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

illi gra jest bardzo miła platformówka, które można wywołać tylko dlatego, że akcja dzieje się w świecie 2D wszystko sugeruje nam fakt, że jest dobrej jakości, zręcznościowe atmosferycznej z poważnego błędu logicznego, a nie są często postrzegane! Twórcy gry wykonane przez zestaw ślimak, który jest zaledwie dwie gry i są one mało znane, ale najprawdopodobniej sytuacja ta zostanie skorygowana Dzięki temu projektowi.

Bohaterem gry - dziwne stworzenie o nazwie Illy, który przypomina pocisk, tylko owłosione. A deweloperzy są używane do niego określenie "lubieżne" dlaczego - ja nie rozumiem. Jednak istota wygląda bardzo ładnie, ale nie o to chodzi. Najważniejsze - gameplay!

Gameplay.
Gra podzielona jest na poziomach, które są powoli, ale coraz dłuższe i trudniejsze, ale jest zbyt wcześnie, bo to pierwszy poziom składa się z dwóch kwadratowych, zawieszony w powietrzu, w której zadaniem jest skakać z jednego do drugiego. Główną trudnością - do skoku w odpowiednim momencie, ponieważ nasz bohater jest nieustannie w ruchu i jest w okręgu, po bokach kwadratu. W odpowiednim momencie należy kliknąć na ekranie i będziemy na pobliskim placu, a istnieje portal, który wyśle ​​nas do następnego poziomu. Następny poziom zaoferuje nam nie tylko skakać, ale także zebrać w tym samym krysztale, i tak dalej, na każdym poziomie będzie coś nowego i ciekawego, że do dziesiątego poziomu gry skomplikować procedurę, w porównaniu do pierwszego. W tym wszystkim pojawia się i różne pułapki, takie jak skoki na niektórych twarzach kostek, więc uderzenie na nich nie można pozwolić bohater biec gdzieś trzeba skoczyć dalej i szybciej - tym lepiej! Oczywiście, jeśli skok w niewłaściwym czasie, a twój bohater spadnie - będzie musiał zacząć poziom od nowa.

cechy:

  • Doskonała rozgrywka, która złamie swój mózg!
  • piękny głos, projektowanie i rozmieszczenie
  • wiele poziomów - ponad 60
  • Prosta obsługa i niezwykłe podejście
  • około dwustu zadań specjalnych
  • Trzy różne wszechświaty


Wady gry.
Niestety nie jest brak, bo jeśli chcesz przejść grę całkowicie - i nie trzeba zapłacić trochę 5, jak $! Na szczęście, można pobrać i wypróbować za darmo.

Konkluzja: gra illi to doskonały projekt, zwłaszcza jeśli chodzi o platformówki, ale fakt, że cena pełnej wersji gry jest tak samo jak 5 $ budzi wątpliwości, pomimo licznych zalet ...


Reklama

Pobierz illi 1.2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
ENERGY SYSTEM
We hear you! The energy system has been removed, play all you want :) Now you just see ads once in a while instead, also, you awesome people who bought infinite energy, you still won’t see ads. Thank you for your support.
UI
The UI has been optimized in various places.
informacje ogólne
wersja 1.2.0 (20)
Data umieszczenia 2016-05-30 02:31
rozmiar 40.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.2+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-30 05:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.78★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/10 09:09
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |