KANO
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

KANO gra jest bardzo dynamiczna zabójca czasu, który jest gotów pomóc zabicia czasu, w odpowiednim czasie, i że będzie musiał to zrobić - aby uratować świat od erupcji wulkanu! Nie trzeba dodawać, firma jest bardzo odległe od rzeczywistości i jest wykonana bardzo ostrożnie, ale dobre animacje, Ładna grafika, świetna ścieżka dźwiękowa i zabawna rozgrywka jest dość pomóc grę do radzenia sobie z zadaniem.

Jako takie, nie ma fabuły w grze, ale sądząc po okolicy i muzyka jest całkiem możliwe, aby wyobrazić sobie, że akcja toczy się w czasach starożytnych, kiedy ludzie żyli w plemionach i czci totem. Oczywiście, że jeżeli jakakolwiek katastrofa naturalna odwrócił katastrofy, tak, że ludzie próbowali jak mogli tego uniknąć, jednak coraz częściej, każda ofiara nie jest bardzo pomocne, ale dzisiaj będzie to jak dziś to całkiem logiczne.

Gameplay.
Podobnie jak w rzeczywistości, nawet dziś, nikt nie wie, aby chronić się przed erupcją wulkanu, to po prostu wybucha i każdy tutaj ludzie mają długie mądrzejsi i po prostu nie mieszkają, gdzie jest to niebezpieczne, ale nawet w tych dniach wiedzieli, jak nie pozwolić wulkan wybuchnie!
Przy ujściu wulkanu będzie wyposażony w specjalną wtyczkę, podzielone na 4 sekcje o różnych kolorach, ale przede wulkanu, z jakiegoś powodu, totemy mieszając kolory, podobne do odcinków na wtyczce. W pewnym momencie jeden z totemów zaczyna gwałtownie spadły na ziemię, chcąc dostać się do ujścia wybuchu wulkanu, a żeby go sprowokować, ale jeśli masz czas, aby obrócić wtyczkę tak, że sekcja kolor i incydent zbiegła totem, totem odleci a przyczyną zostanie podjęta w przyszłym. W ogóle, to wszystko. Oczywiście są niuanse, które będzie można nauczyć się w grze, jednak nie są one tak dużo, że gra jest dość prosta.

Rezultat: KANO gry trudno nazwać szczególnie oryginału lub strasznie ekscytujące, ale ma swój cel i nie wyróżniać. Cel był prosty - aby pomóc przekazać trochę czasu, kiedy jest to potrzebne i grę do czynienia z tym jednak, że nie było bez Donat, to nie jest również bez reklam.


Reklama

Pobierz KANO 1.9.96 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.9.96 (3)
Data umieszczenia 2016-05-10 11:12
rozmiar 39.21 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-10 14:15:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/11 08:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |