Fairy Mix 2
4.2 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Format gry Fairy Mix 2 jest klasycznym "trzy w rzędzie", który jest dość popularny na Android, jednak od klasycznej gry jest trochę inna, ponieważ miał wiele nowoczesnych układów i funkcje zaprojektowane, aby przyciągnąć jak najwięcej użytkowników, jak to możliwe. Warto również zauważyć, że twórcy byli Nika Entertainment, którzy byli autorami i pierwsza część, która zdobyła prawie 5 milionów pobrań, a tutaj druga część zrobić?

Gameplay Gra dostaje bardzo intensywny, przynajmniej w obrębie gatunku. Pomimo takiego bogactwa, złożoności, jest inna, co łącznie z piękną grafiką i efektami żywych sprawia, że ​​gra pożądany przez wielu fanów, jak w pierwszej części, a ten gatunek w ogóle.
Gra podzielona jest na poziomach, które są wyposażone w postaci toru przez magicznej krainy, które będą wymagać okresowej wymiany, ale sama historia nie jest tutaj, że w ogóle, nie wiele kto zechce. Każdy poziom obejmuje ograniczoną liczbę ruchów i pracę, że dla tych ruchów na pewno zrobić. Opcje pracy nie jest dużo, co jest dość typowe dla tego gatunku. Jeśli zebrać dużą kombinację lub można ukończyć poziom w małej liczbie ruchów, dostaniesz premię, które mogą być bardzo przydatne podczas następnego poziomu, premie tutaj całkiem wystarczające.

Wśród mankamentów w grze może jedynie zauważyć obecność systemu Donati, który pozwala kupić ci nowe życie, jeśli obecny zestaw jest kompletny, a nie chcesz czekać. Tylko dla Donat można kupić walutę w grze i wydać je na różnych fajnych bonusów stracić obecności co jest praktycznie niemożliwe. W każdym razie, bez Donata to można łatwo zrobić, aby zobaczyć na własne oczy.

Rezultat: Fairy Mix 2 gra nie staje się gorszy od pierwszej części, a może nawet trochę lepiej, plus, jeśli porównać go z innymi przedstawicielami gatunku, to z pewnością nie na ostatnim miejscu, tak, że jeśli taka gra lubisz - huśtawka!


Reklama

Pobierz Fairy Mix 2 0.0.4 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
The long-anticipated update came out! The following improvements await you:
- A lot of fascinating levels were added to the game!
- The game field optimization was carried out, and the game process became even more enjoyable.
- Many minor bugs were fixed - nothing will distract you from solving puzzles now!
Don’t forget to rate the game and send us your feedback! Download now to access the latest content!
informacje ogólne
wersja 0.0.4 (4)
Data umieszczenia 2016-05-10 11:16
rozmiar 29.56 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-10 14:18:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

wyłączanie blokady ekranu

Pozwala aplikacji na wyłączenie blokady klawiatury i wszystkich związanych z tym haseł zabezpieczających. Na przykład telefon wyłącza blokadę klawiatury, gdy odbiera połączenie przychodzące, a następnie znów ją włącza po zakończeniu połączenia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.19★ 83.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/11 09:13
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |