Gwiazda rycerz
3.2 (16)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gwiazda rycerz gra jest jedną z najbardziej popularnych gatunków na Androida - platformówki, ale to platformówka z twórców LeftRight był bardzo wysokiej jakości i zaawansowane, co jest dość niezwykłe, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że jest to ich druga gra na Androida! Są one jednak z Korei, więc fajne gry w ich krwi!

W grze fabuła obraca się wokół porwania innego, tylko tym razem nie porwał jakąś księżniczkę i cały słońce! Po latach życia w ciemności jeden bohater udał się na ratowaniu światło, ale podniósł swoją ukochaną, która go leczyć. Zgodnie z oczekiwaniami - została zabita w wyniku kampania na słońce stawało się coraz brutalnej zemsty.
Aby powiedzieć, że droga do światła jest prosta - trudno, wszystkie poziomy usiany niebezpiecznych pułapek na jakie problemy nie kończą, bo wciąż jest pełen niebezpiecznych wrogów i bossów, z którymi będzie musiał walczyć ostatni wysiłek. Ale można sobie poradzić?

cechy:

  • wiele poziomów piękne i zróżnicowane
  • wrogowie ewoluować w miarę postępów w
  • zastosowanie fajnych sztuczek wobec schwytanych
  • odblokować różne postacie i odpowietrzyć je
  • wiele ukrytych przedmiotów i skarbów
  • Zbierz najfajniejsze runy
  • Ciesz się doskonałą konstrukcję
  • Podziwiałem gładka i wygodna obsługa


Nie stanowi to problemu.
Tak niestety nie jest to bez żadnych kosztów. To jest czas, być może, aby przyzwyczaić się do tego, nawet na Android jakości gier zostaną wypłacone, ponieważ - płatne. W tej chwili jest ona oferowana z rabatem 66%, a to kosztuje niewiele mniej niż dolara, to logiczne założenie, gdy kończy zniżki, cena wzrośnie do dwóch dolarów. Nie jest to dużo, ale generalnie nie przyzwyczajony do plus wersja próbna do pobrania za darmo też nie zadziała.

Wynik: Star rycerz gra jest bardzo dobra platformówka, żal tej opłaty, ale potem znowu, w tej chwili go, więc jeśli chcesz coś takiego - nadszedł czas!


Reklama

Gwiazda rycerz dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje LeftRight na mob-core.com.pl

Ocena:

(16)
3.19★ 63.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/12 09:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |