Downwell
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra jest rodzajem Downwell platofrmer, vypolenny piksela w bardzo, bardzo w stylu retro, który ukazał się dzięki twórców DevolverDigital, którzy już wiele gier, które w większości są płatne. Podejście to jest bardzo dziwne, tak jak i ceny są imponujące, mają grę, której wartość przekracza 20 dolarów !!! I chciałbym powiedzieć, że nie o to chodzi, ale w tej grze też chcą pieniędzy, nie dużo, naprawdę, tylko trzy dolary, ale w rzeczywistości, jeśli spojrzeć na to, będziesz sobie sprawę, że byłem tak oburzony. Jeśli jednak grać trochę, a potem spędza trzy dolary nie wygląda dużo bez znaczenia ...

To wygląda naprawdę straszną grę, to prawda. Tak, istnieje pikseli, ale poznaliśmy wiele pikseli, które nie wyglądają tak dobrze, że wyglądają świetnie! To nie jest przypadek, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że kolory w grze jest ograniczona do zaledwie trzech kolorów i ich odcieni od czasu do czasu, a mianowicie - biały, czarny, czerwony. A potem czerwony ... tak niewiele wspólnego. W efekcie, gra nie wygląda tylko do piksela, jak i czarno-białe, z głównym tło jest czarne, wynik po raz pierwszy będzie trudno zrozumieć, co się dzieje i co zrobić, ale będę zapyta - trzeba skoczyć do studni!

Kiedy skoczył, zaczyna się zabawa - a mianowicie, hardcore, dynamiczny i zabójca rozgrywka, która Cię opóźnić, jeśli wizja pozwoli ... została rozbita na poziomach gry, każde zadanie będzie dostać się na dnie studni, w każdy możliwy sposób, aby uniknąć starcia z wrogiem. Na lewo, w prawo czy w środku są występy, na których można skakać, ale czasami na półkach są wrogami, tak aby pobyt nie będzie działać, nawet wrogowie będą w powietrzu, można je zabić w "Mario", skacząc na głowie. Główną trudnością - wrogowie nie są bierni, widząc cię zaatakują, poruszając się w swoim kierunku, więc nie można na tym poprzestać! Czasem przyjdzie na krawędziach, które jest czymś w rodzaju bańki ochronnej, możliwe jest, aby wstać i zrobić sobie przerwę, jest to jedyne miejsce, gdzie jest to bezpieczne. Nawiasem mówiąc dość szybko i masz broń, ale wrogowie będzie więcej, w ogóle, to rasowy Hardcore!

Konkluzja: Tak, Downwell gra jest warta trzy dolary bez procesu, i tak, to ma wątpliwą projekt, tak, jest ona przeznaczona dla konkretnych odbiorców, ale jeśli jesteś członkiem tej konkretnej widowni, gra będzie cię kocham!


Reklama

Downwell dla Celkon Campus A125

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/15 09:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |