Spellbinders
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Spellbinders gier Ta strategia, która została przygotowana w formacie MOBA, nawiasem mówiąc, twórcy tej gry - Kiloo autorzy największego projektu Subway Surfers, tak dobrze przemyślane tutaj na wysokości, ogromna publiczność wymaga podobnego preparatu, tak, że zaliczka może powiedzieć, że to jest najlepszy przedstawiciele MOBA android dzisiaj.

Aby znaleźć wady gra jest trudna, począwszy od pierwszych minut otrzymasz doskonałe i przejrzyste menu, modne wzornictwo, piękna grafika i bitwy są podobne do sytuacji, w której siły napotkane światła i ciemności w ich najbardziej brutalnej walce. Jedyną rzeczą, która jest dziwne - głos, ale można się do tego przyzwyczaić, problem jest trudno nazwać.
Główną cechą tej gry - rozgrywki, który został specjalnie przygotowany dla urządzeń mobilnych. Pomyśl o tym, powiedzmy, bierzemy jedną z najbardziej znanych MOBA, gra nazywa się Dota, średni czas ataku, który wynosi około 40 minut, a czasem więcej niż godzinę. Teraz wyobraź sobie, że idziesz gdzieś i postanowiła zorganizować walkę, nie ma więc nie tylko stracisz stop, można, można nawet przejść do innego miasta, jeśli walka ciągnie. Tak więc w tej grze walki dość krótki, ale bardzo intensywny i dynamiczny, tak że praktycznie cała przyjemność, że wcześniej można dostać się w ciągu godziny uzhato w bardziej kompaktowym, przenośnym wielkości.
Skurcze realizowane dość ciekawe, cała Pole gry jest podzielone na dwie części, po lewej stronie, będziesz mieć rację z ciemne siły będą zlokalizowane wrogów po stronie sił dobra. Centrum będzie mieć trzy pistolety, które zabijają wrogów i może być, ale tutaj jest problem, że pistolet wystrzelił na kogoś, trzeba się do nich dostać, a następnie wdrożyć w odpowiednim kierunku. Tuż obok tych pistoletów i głównej bitwy rozwinie, co zależy od charakteru, które wysyłają do jednej z trzech broni. Znaki są unikalne nawiasem mówiąc, są zasadniczo różne wytrzymałości i niektóre inne cechy, więc albo czekasz kiedy wróg wyśle ​​bohatera i wystawiać ktoś silniejszy, ale przedstawione z opóźnieniem, albo na własne ryzyko iść pierwszy;)

cechy:

  • Nie nadaje się do najbardziej mobilnych gatunku, które mogłyby uczynić doskonałym
  • ogromna ilość tytanów, których liczba stale rośnie
  • bitwy, magii i innych wielkich chipy
  • Praktyka, praktyka i doskonalić swoje umiejętności
  • walczyć w ligach w każdym tygodniu i wygraj nagrody


Gry Wady:

  • jako całość odbywa się on-line - witam Donat!


Wynik: nie w tym Donato, w grze Spellbinders prawie nie ma wad, jest doskonale zoptymalizowany, drobne wygląda i zachowuje się znaczenie tego gatunku w całości, tak, pobrać i baw się dobrze!


Reklama

Pobierz Spellbinders 1.6.3.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Crash on start up fixed

- Frozen loading screen fixed
- Other bug fixes and optimizations
informacje ogólne
wersja 1.6.3.2 (1632)
Data umieszczenia 2020-07-12 18:43
rozmiar 95.83 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

Wszystkie aplikacje Kiloo na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/16 07:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |