Gwiazda Skater
2.7 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gwiazda Skater gry od słynnego dewelopera Halfbrick Studios (autorzy przeboju wszechczasów - Fruit Ninja !!!) Jest to zręcznościowa z wielką fizykę i wtedy trzeba jeździć na deskorolce, jak mieć całą miłość to;)
Dokonywanie gra była z jednej strony jest dość proste, z drugiej strony jest kompletnym grafiki wokseli, w którym wielu z pewnością znajdzie coś fajnego i godnego uwagi, I hope you like it too, taki czy inny sposób, w takich grach graficznych nie jest najważniejsze, najważniejsze - gry, które oparte są na doskonale gładkiej drodze i deskorolka!

W przeciwieństwie do większości Rahnera, gdzie znajdziesz najwięcej łyżwy, to nie musisz iść do nieskończoności, w obawie przed upadkiem i zacząć wszystko od nowa. Droga jest podzielony na specjalne punkty kontrolne, ukończenie każdego z którego nie będzie wrócić do samego początku i może nadal odgrywać z nim. Nawiasem mówiąc, musiał spaść często, fizyka gry jest dość ciekawy i bardzo oryginalny, to jeszcze pozwala na wykonywanie różnego rodzaju sztuczek, ale powinno być zrozumiałe, że nadmiar ruchu, a ty idź do kości na drodze! Nawiasem mówiąc, dla każdego segmentu ścieżki, zostanie przydzielona pewną ilość czasu, który, szczerze mówiąc, jest więcej niż wystarczająco, aby przejść przez to, ale daje możliwość, aby ustawić rekordy i rywalizować z przyjaciółmi.
Jeździć nie był tak nudny twórcy gry wprowadzili wiele znaków, które mogą zostać odblokowane, jak na początku są tylko dwa. Niemniej jednak, jest tu i oferuje możliwość umieścić grę Donut, który monituje, aby odblokować więcej bohaterów jako wolne od wszystkich nie dostaniesz go.
Te same wady mogą być napisane w zarządzaniu, nie mogę powiedzieć, że to jest złe, może to być nawet odwrotnie, ale jest to co najmniej dziwne, że wielu z nich wchodzi w osłupienie, a nawet zdenerwowany. Jednak niewielu miejsc na Androidzie spotkać coś takiego jak czułość sterowania, a teraz jest już uruchomiony, zależy od tego jak daleko od środka ekranu po naciśnięciu przycisku.

Wynik: Star Skater gra jest całkiem dobry czas killer, że spodoba się wielu, chciałbym powiedzieć, że już cieszył, jak liczba pobrań swojej długiej przekroczyła milion ...


Reklama

Pobierz Gwiazda Skater 1.12 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
General bug fixes and minor improvements.
informacje ogólne
wersja 1.12 (381)
Data umieszczenia 2018-03-22 01:02
rozmiar 66.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.73★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/17 07:18
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |