Skocz Nuts
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Skocz Nuts gry dla Androida jest kolejnym przedsięwzięciem twórców Ketchapp, które już znają bardzo dobrze i powinien być natychmiast zauważyć, że projekt ten wygląda dość proste w porównaniu do wielu innych, którzy jednak również nie różniły się specjalny chłód. Jednak to nie sprawia, że ​​różni się od ogólnej serii! Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś ogląda gry na stronie, przypomina grę Illi, którego recenzja została tydzień temu.

Gra jest bardzo prosta, a porównując z tymi samymi illi nie wypełnionych niektórych pułapek lub innych cech, na pierwszy rzut oka wszystko jest zbyt proste, aby mogło być prawdziwe, to jednak jest głównym pułapka, złowiony w tym prawie wszystko. A przecież można stracić pierwsze 10 razy, można pomyśleć, że robisz coś złego? Może nie zauważyłeś przycisk, który pomoże uporać, ale, niestety, nic nie pomoże.

Co robić?
Wszystko, co jest na ekranie - bardzo piękne tło, które się nie zmienia, tylko zmienić jego kolor, będzie nasz bohater, który nie wiadomo, do kogo podobne, jednak deweloperzy twierdzą, że białko to ... ok! Wystarczy tu będzie wisiał w jaja powietrze, które jest orzeszki ... ale nie istotą! Twoje zadanie jest bardzo proste - skok z nakrętką na nakrętce i Trudność polega na tym, że białko nie przestanie działać wokół tej nakrętki i musi być w odpowiednim momencie kliknąć na ekranie tak, że skoczyła, więc pamiętaj, aby dostać się do pobliskiego orzech. Fell - zacząć od nowa jak orzechy minęło - tyle punktów, czasem natknąć monet, które mogą być gromadzone kupić inne "białko", że pomysł jest "lepszy". I wierzcie mi, to jest bardzo trudne!

cechy:

  • prosta konstrukcja
  • intuicyjna rozgrywka
  • wysokiej złożoności
  • ładna grafika
  • Doskonała fizyka i animacja


Gry Wady:

  • trudność zbyt wysoka
  • brakuje BGM
  • mają reklamy, ale mniej niż 2 dolary, można ją wyłączyć


Wynik: Skok Orzechy gra jest dobrze nadaje się dla osób z układu nerwowego żelaza i dla tych, którzy ma ogromny odpowiedź iw ten sposób chce zobaczyć swoje nazwisko na tablicy, która jest to na pewno tam i trudno sobie wyobrazić, że ludzie z jego głowy.


Reklama

Pobierz Skocz Nuts 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (6)
Data umieszczenia 2016-05-15 09:49
rozmiar 12.41 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-05-15 12:51:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

używanie kont na urządzeniu

Zezwala aplikacji na żądanie tokenów uwierzytelniania.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/17 09:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |