REDCON
3.4 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra REDCON dla Androida pojawił dzięki twórców Hexage, z którymi są już zaznajomieni z gier takich jak promieniowanie, Reaper i kilka innych. Tak czy inaczej, ale pomysł na jego "strategia" nie wziął Najczęstszym jest zdecydowanie coś już widzieliśmy, ale przez długi czas, więc nawet nie starają się znaleźć. W każdym razie, jest to zasadniczo różni się od innych gier z prefiksem «» Clash i to jest dobre!

Gra toczy się w przyszłości, kiedy cały świat jest jak tak zjednoczeni, ale sam pozostał rebelianci są dobrze uzbrojone i opór takiej globalizacji. To dziwne, ale musimy walczyć z siłami porządku świata, tak, że naszym celem będzie rozprawa o pokój na świecie, czy coś takiego.

Rozgrywka opiera się na konieczności strzelać fortyfikacje wroga, które znajdują się po prawej stronie ekranu, podczas gdy znajdują się po lewej stronie. Początkowo będziesz miał tylko trzy pistolety i kilku żołnierzy, którzy są odpowiedzialni za narzędzi naprawczych, dokładność naprowadzania oraz innych ważnych wskaźników. Jednak w miarę upływu czasu, broń zamieni się w ogromny fort, który można uaktualnić według własnego uznania na strachu przed wszystkimi wrogami. Strzelać pistolet automatycznie pokaże główny cel, twoim zadaniem będzie taka sama w dystrybucji mężczyzn w karabiny i wyboru miejsca docelowego, która odgrywa kluczową rolę. Ogólnie rzecz biorąc, pierwsza para gra może wydawać się nieco nudny, ale to dopiero początek, a potem wszystko się ułoży!

cechy:

  • zbudować ogromny fort i modernizacji według własnego uznania
  • można zatrzymać czas i wydawać rozkazy
  • ogromny wybór broni i żołnierzy
  • zajmuje się szpiegostwem i wybrać najbardziej odpowiednie taktyki
  • gra została przetłumaczona na wiele języków, w tym rosyjskim i


Gry Wady:
Trudno zidentyfikować wszelkie szczególne, ponieważ gra jest nie tylko interesujące, ale także jakościowo gromadzone to nie jest powszechne. Niemniej jednak, istnieje małe Donat, projekty te rzadko się bez niego obejść, a trudno nazwać to wadą bez Donata istnieje tutaj jest całkiem realne, ale jeśli chcesz, aby w jakiś sposób wyróżniać lub przyspieszyć ten proces, to ta możliwość nie została zabrana , Główną wadą, a raczej obcość zaczęła gry projekt, który zakłada, że ​​ekran jest podzielony na dwie części o różnych kolorach, w ogóle, to jest jasne, że byłoby to wskazywać, że wróg jest daleko, i tak dalej, ale wygląda bardzo niezwykłe.

Rezultat: REDCON gra była bardzo ekscytujące i zabawne, a co najważniejsze - to wyróżnia się od zwykłej formie strategii, które już zdobyć znudzony, więc należy odchylić!


Reklama

Pobierz REDCON 1.4.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Compatibility with Android Q
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (210403)
Data umieszczenia 2019-09-07 10:12
rozmiar 21.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
3.44★ 68.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/18 07:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |