Super Smash Urząd
2.7 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Super Smash Urząd jest zwykle gra zręcznościowa, w której nasz bohater dostał kij baseballowy, iz jakiegoś powodu zaczął niszczyć biura. Trudno powiedzieć, pracował w nim i po prostu nie mógł się oprzeć, że niezadowolony klient lub inny, wiemy tylko jedno - trzeba zniszczyć!

Fabuła w grze, a to naprawdę nie jest mało, bo zawsze chce wiedzieć, dlaczego osoba, więc udaliśmy się do dachu, inaczej nie nazywa. Chociaż jestem pewien, że wielu pracowników biurowych na raz chciałem zrobić coś takiego, ale ograniczone, nasz bohater nie jest ograniczony, a to jest wynikiem! Jednakże, jeśli jesteś blisko takiego wyniku, polecam ściągnąć grę i przenieść swój gniew do wirtualnej rzeczywistości.

Gra tutaj jest dość prosty, pole do gry jest małe badanie, które deweloperzy wcześniej policzone, więc wiesz, jak daleko mogła przyjść ten czas. Bohater może być kontrolowany przez wirtualnego joysticka, prowadząc go we właściwym kierunku, po drugiej stronie ekranu znajduje się przycisk, który trzeba nabyć, obrócił kij i niszczą wszystko wokół ciebie. Życie nie wydaje się zbyt piękne, a zniszczenie bezkarnie będziemy mieli dwie komplikacje, które mogą zakończyć swoje szaleństwo. Pierwszy - mur, który zawiśnie tyłu, dzięki czemu jesteś nerwowy i niszczy się szybko, drugi - roboty, które mają na celu ochronę biur i będzie na was atakować, jednak wszystkie te problemy mogą być rozwiązane i trudno będzie zatrzymać. W każdym razie, więcej pokoi zniszczyć, tym lepiej! Między innymi w biurach wybuchów mogą wystąpić, można dostać prezenty premii i tak dalej, w ogóle, to trochę urozmaicić rozgrywkę.

Do wad tej gry z pewnością obejmują obecność w nim o Donat i reklamy, ale mimo to główne wady byłby taki sam typ rozgrywki, który jest dość szybko nudzi. Podobnie jak w podobnych grach całkiem sporo, ale jest w tym coś, co nie jest wystarczające, choć możliwe jest, że indywidualnie.

Konkluzja: gra Super Smash Urząd jest zdecydowanie zły projekt, który jest dość realistyczny sposób, aby uspokoić swoje nerwy w podobnej sytuacji;)


Reklama

Pobierz Super Smash Urząd 1.1.15 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
-Maintenance release
informacje ogólne
wersja 1.1.15 (15)
Data umieszczenia 2020-08-23 18:17
rozmiar 43.31 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Tuokio Oy na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
2.7★ 54%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/18 09:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |