ryzykowny drogowe
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Risky drogowe to nowy projekt od słynnego ketchapp i to, co mówię, po raz pierwszy widziałem ich niedostatek myśli i pomysłów innych! Nie tak dawno temu na naszej stronie był przegląd gry, która została wywołana w ten sam sposób - Risky drodze! Tylko to było całkowicie od innych deweloperów i zakłada się, że będziemy jeździć po drogach w formie Ośmiu nadzieją, aby uniknąć kłopotów, korzyści w tej grze są nieco inne. Tak, tu też jest to konieczne do prowadzenia samochodu, ale tylko sprzedał wszystko zupełnie inaczej, a mianowicie, jak każdy inny Gra «» Hill wznoszenia formacie lub coś podobnego. Powiedziałbym nawet, że ten bezczelny plagiat zarówno część nazwy, a na tej części gry, ale chodzi o to, goniąc tytuł i faktów, który "wynalazł" Jego po prostu nie pierwszy warto, a co do gry - nie ma tutaj jeden chip który zmienia wszystko!

Realizowany grę w najlepszych tradycji dewelopera, który obejmuje uproszczoną konstrukcję, doskonałe fizyki i animacji, a także dość skomplikowaną rozgrywkę. Więc dostaniesz samochód, który chcesz, aby utrzymać się na miejscu wypełnionej wiszące mosty, wzgórza, skoki i inne trudne odcinki, że samochód będzie pokonać bez większych problemów, ale to, co jest cechą gry i jego złożoności?
Nie martw się, to wszystko tam jest i to leży w dużym otwartym bagażniku samochodu lub być bardziej precyzyjne, to złote jajo, które jest zabronione do złamania! To jest oczywiście bardzo trudno zgubić się w normalnym ruchu, ale jeśli nie są bardzo ostrożni wylądować i odbić pojazdu, może wylecieć z ciała! Nadal masz szansę go złapać, tak aby ponownie przywrócona do ciała, fizyka mają jaja niesamowite, jednak sprawiają, że niezwykle trudne, więc najprawdopodobniej zostaną przerwane i trzeba będzie zacząć od nowa ...
Odległość że przejazd przez kolumny są oznaczone numerami, a także, po drodze będzie można zbierać złote monety, które mogą być przeznaczone na inne samochody i kule o różnych kolorach, które będą przekształcać rozgrywka nieco.
Wśród wad - tylko reklamy, które można wyłączyć za dwa dolary.

Rezultat: Ryzykowna gra Droga (nowy) to doskonała okazja, zabójca, kilkakrotnie znanych nam twórców, gra ma dobrą fizykę i wciągający gameplay, który jest ponowne imię ... Ja osobiście nie obchodzi, prawda?


Reklama

Pobierz ryzykowny drogowe 2.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
NEW LEVEL : Jump over the lava!!!
informacje ogólne
wersja 2.0 (159)
Data umieszczenia 2016-09-28 08:51
rozmiar 25.09 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Bkav → Android.Adware.Fictus.F234

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-09-28 11:54:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/19 08:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |