Uncharted Fortune Hunter ™
3.7 (8)

Uncharted Fortune Hunter ™

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Uncharted gra jest znany wielu, na którym po raz pierwszy pojawiła się szczególnie szczęśliwymi posiadaczami konsol PlayStation 3. Go odtworzyć na komputerze lub X-box, nie można, to jest wyłącznie do czynienia z obsługą PlayStation, i tak prawdopodobnie pozostanie tak. Jest to jedna z tych gier, dla których ludzie kupują konsolę, to jest to gra dla której chcą nakręcić film (choć bezskutecznie), że jest to gra, która została sprzedana w ilości prawie 30 milionów egzemplarzy, pomimo faktu, że produkt jest oferowany wyłącznie dla PlayStation! Nawiasem mówiąc, w tej chwili stało się pilne jest czwartą częścią, dostępna na PlayStation 4, które cieszą się szczęśliwymi posiadaczami, a ci, którzy nie mają tego prefiksu, oglądać filmy na Youtube i zazdrości. Ale co to jest Uncharted Fortune Hunter ™? Tak, a na Android ...

To smutne, ale to dość dobre, ale wciąż zagadką, która będzie oferować wędrować przez różne karty i rozwiązać pewne problemy, oczywiście, głównym bohaterem jest słynny Drake! Celem gry mamy bardzo ciekawy i samolubny - musimy zdobyć jak najwięcej złota, które jest ukryte w najbliższych ruin jakiejś starożytnej cywilizacji, która niewątpliwie będzie zarówno trudnych zagadek i pułapek i innych układów, że nowoczesne puzzle z pewnością powinien mieć. Rozgrywka była dość oryginalna i ciekawa, ale ...

Wiesz, co jeden z głównych chipy gier takich jak Uncharted i innych ekskluzywnych, które produkują wyłącznie na jednej konsoli? - Doskonała optymalizacja. gier cross-platform jest dość dużo ich Porting i nie zawsze z powodzeniem, nie próbując wycisnąć wszystkie soki z urządzenia, tak aby byli w ekstazie, z ekskluzywnych samych dookoła, pracuje nad nim pracować przez wiele lat, że byli zachwyceni i doświadczyły różnicę. A co się stało z tą grą na Androidzie? Proponuje! Coś jeszcze? Tak! To jest krótki! W razie potrzeby, może być zakończona w ciągu jednego wieczoru i zapomnieć, po prostu zapomnieć.
Dlaczego więc to ta gra? Tak, wszystko jest proste - to tylko część kampanii reklamowej, czwartą częścią pełnej wersji gry na PlayStation 4 Uncharted.

Konkluzja: Nie wiesz, jak i dlaczego gra Uncharted Fortune Hunter ™ hit android może być jawnie zdenerwowany, a nawet urażony PlayStation Mobile Inc., ale w rzeczywistości, można pobrać grę za darmo, jeśli produkt został wystawiony na małej wysokości tego wsparcia i Donato reklama nie jest tutaj, bo sama gra jest reklama, cieszyć;)

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: SD / Android / OBB


Reklama

Pobierz Uncharted Fortune Hunter ™ 1.2.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.2.2 (28)
Data umieszczenia 2017-07-20 21:27
rozmiar 25.98 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

DUID_READ_PROVIDER

DUID_READ_PROVIDER

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

rozmiar 114.53 MB
Data umieszczenia 2016-05-18 12:46

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.68★ 73.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/21 06:41
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |