Drawtopia
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Drawtopia fajna gra logiczna dla systemu Android, które oferują połączyć logicznego myślenia i umiejętności w zakresie rysunku. Muszę powiedzieć, że gra przypomina innego projektu o nazwie Mózg It On! - Fizyka łamigłówki i która została zweryfikowana na naszej stronie kilka miesięcy temu, jednak różnice są nadal istnieje, ta gra jest bardziej skomplikowane, bardziej zbierane, jeśli będzie.

Gra tutaj jest zupełnie zrozumiałe, zwłaszcza po kilku poziomach kształcenia, który będzie jasno pokazać, co zrobić, jeśli ...
Złamany poziomów gry i na każdym będziemy mieli piłkę, która czeka na kiedy będzie on zwolniony, a on pójdzie do "podróży" ma trzy gwiazdki, które idealnie trzeba zebrać wszystkich i prostokąt z trójkątów, w których piłka musi dostać się do samego końca, tak więc można ukończyć poziom. Jednak, że piłka przeleciała nad wszystkimi gwiazdami i uderzyć we właściwym miejscu musimy zwrócić przeszkód, które będzie jego przewodnika, iw tym tkwi Główną cechą gry. Przeszkody będą ściśle ustalone, gdzie je pomalowane, ale należy wziąć pod uwagę doskonałe fizyki kulowe, które będą tworzyć wiele problemów, dowolnej półki i on otprygnet bok. Liczba obiektów, które można wyciągnąć w ograniczonym zakresie, a pokazane w dolnej części ekranu, tak aby zbudować tunel nie będzie musiał spróbować. Oczywiście, każdy poziom będzie coraz trudniej ...

cechy:

  • Doskonała fizyka, która zadziwi ciebie
  • więcej niż sześć poziomu kilkunastu
  • wiele ciekawych funkcji i powikłania
  • Każdy poziom ma kilka opcji przejścia


I wreszcie, głównym pytaniem. Ile to wszystko kosztuje? Dostępny w dwóch wersjach gry, pierwszy - za darmo, treść może nie jest inaczej, zawiera jednak pewne Donati i denerwujące reklamy, natomiast druga opcja, opłata, będzie kosztować $ 2,5 i nie zawiera reklam i innych zakupów krajowych. Co znajduje się wygodniej - decydować o sobie.

Rezultat: Drawtopia gra to świetna gra logiczna, która z pewnością spodoba Ci się bezpłatnie oraz w darmowej wersji, więc jeśli kochasz wszystko nietypowa - wymagany do pobrania!


Reklama

Pobierz Drawtopia 1.5.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- GDPR Compliance
- Removal of Facebook features
informacje ogólne
wersja 1.5.8 (30)
Data umieszczenia 2018-05-23 22:06
rozmiar 31.91 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/22 06:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |