kampania Clicker
4.2 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra kampanii Clicker, bez ukrywania swojej tożsamości, mówi - ja zatrzaskowe dla Androida! Ale to, co jest śmieszne, głównym tematem zatrzaskowe nie staje się zombie i przebieg kampanii wyborczej i wyborów prezydenckich w USA! Temat jest dość pilna, więc gra jest całkowicie zdolny do znalezienia zainteresowanej publiczności, wyglądają tak samo, co mamy do czynienia z dzisiaj;)

Gra otrzymała dobrą pikseli układ, z którym twórcy starali się oddać atmosferę i dvizhuhu dzieje, przy okazji, okazało się całkiem dobrze!
Rozgrywka rozpoczyna się dość trudnym wyborem - Republikanie i Demokraci ...
Dla tych, którzy nie wiedzą, że Republikanie są zwolennicy pierwszego prezydenta tej partii - Abraham Lincoln, są dość konserwatywni, mają tendencję do obniżenia podatków, różnią się dość agresywną politykę zagraniczną, wybory w 2016 roku są reprezentowane przez Donalda Trumpa.
Demokraci składać Hilori Clinton, odróżnić liberalizm, pojawiają się po stronie mniejszości, a także prostych ludzi pracy, a tym samym zyskuje ogromne poparcie związków zawodowych i podobnych organizacji.
Gdy dokonana zostanie znajdujemy się w zwykłych realiów zatrzaskowych, ponieważ każde naciśnięcie na ekranie i daje pieniądze, aby rozwinąć swoją kampanię i nowych zwolenników. Więc jeśli chcesz pokonać partię - ekran będzie musiał wytrzeć dziury! Można klikać i osłabić strony przeciwnej, co również przynosi pieniądze i mogą nieznacznie niższy wroga w rankingu. Tak czy inaczej, będzie musiał kliknąć dużo. Oczywiście, pieniądze powinny być przeznaczane na pompowanie jego kampanię, aby każde kliknięcie przyniósł więcej pieniędzy i wyborców, a zwykły schemat pracy.

cechy:

  • piękna historia oparta na wydarzeniach z realnego świata
  • wpływają na cały świat i doprowadzić do zwycięstwa swojego kandydata
  • Tak, to zatrzaskowe można przejść!
  • uzyskać więcej możliwości, za pomocą taśmy Twitter realnych kandydatów!


Gry Wady:

  • Donat ... i co wybory obyć się bez niego?


Rezultat: Gra kampanii Clicker jest wielką zatrzaskowe, który nie tylko spełnia wszystkie standardy gatunku, ale również daje nam bardzo konkretny i ciekawy temat, którego wyniki w jakiś sposób wpłynąć na cały świat!


Reklama

Pobierz kampania Clicker 1.0.10 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- Added new Presidential debates!
- Removed various permission requests from the app.
informacje ogólne
wersja 1.0.10 (38)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:48
rozmiar 44.97 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Niski poziom dostępu do ustawiania orientacji (w aktualny obrót) ekranu.

SET_ORIENTATION

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.21★ 84.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/23 10:52
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |