pragnienie
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Game Desire jest dążenie do androida, który jest przygotowywany przez francuskiego projektanta Sylvain Seccia, wykonane w czerni i bieli, i więcej, odbywa się na ten temat dnia, drwi ze wszystkich przywar współczesnego społeczeństwa. Ta gra jest trudno nazwać pełnoprawnym rozrywki, jest to dość trudne pod względem percepcji, powiedziałbym, przypominający literatury klasycznej. Czytaj więcej trudne, ale sens jest! Tu i tam, więc jeśli myślisz o nim, że jest to bardzo mocny projekt, a jeśli nie zastanawiać, o co chodzi?

Desiree - to nazwa małego chłopca, który idzie do szkoły (na początku gry), i jest już w tak młodym wieku, czuje wszelką ciemność tego świata, tak bardzo, że nawet nie chce narysować słońce. Gothic towarzysz w ogóle. Poza tym chłopak ma unikalną chorobę, że nie rozróżnia kolorów, cały świat, zanim jego oczy szare, ciemne gdzieś, gdzie coś lżejsze, nie wiesz, co nastrój wzrośnie mężczyznę ...
Wszystkie przelotu zostanie wysłana, aby spróbować pomóc chłopcu, aby nauczyć się rozróżniać kolory, a przynajmniej dać maksymalną szansę zrozumieć świat koloru. W tej historii, można spotkać wiele różnych postaci, z którymi komunikacja jest wymagane, aby spowodować wystarczająco silne emocje w tobie i twojej postaci.

Jest to dość typowe Quest, przynajmniej nie ma dialogów (niestety tylko w języku angielskim), istnieją różne rzeczy, które trzeba znaleźć i wykorzystać, no i oczywiście jest wiele zagadek, rozwiązania, które zbliżają się do ostatecznego celu.
Ale główną ideą jest to, czy świat jest pełen kolorów i radości? Może problemem jest to, że nawet wyleczyć chłopiec nie widzi żadnej różnicy?

Konkluzja: Desire gra jest prawie typowe, jednak deweloper jest wyraźnie nie liczyć na zwykłej publiczności, ta gra jest stworzona dla tych, którzy dzielą się doświadczeniami i zobaczyć wszystkie problemy w grze opisanej plus, to ktoś powinien mieć $ 4 do płacenia za grę ;)


Reklama

Pobierz pragnienie 1.0.32 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Low quality mode added for old devices
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0.32 (30)
Data umieszczenia 2022-04-14 12:53
rozmiar 283.21 MB
polski nie
wymagania
android 5.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.25★ 85.08%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/25 07:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |