wieża Dash
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Wieża Dash to gra zręcznościowa dla systemu Android, w których trzeba się wspiąć tak wysoko, jak to możliwe, nieustannie balansując pomiędzy dwiema ścianami (lub budynków), podczas kołysania na wątków, które są stale wydaje, tutaj jest taka Spiderman!
W rzeczywistości, ze słynnym bohaterem komiksu nie ma nic wiążące nie tylko trochę podobne, ale aby osiągnąć rezultat będzie trzeba, aby stać się bohaterem, gra okazała się niezwykle trudne, pomimo prostego wyglądu.

Rozgrywka jest bardzo jasne i proste, a także zarządzanie nimi, a także wygląd gry, ale ta prostota się kończy, bo wszystko inne jest bardzo trudne. A co pozostało? To prawda, że ​​rozgrywka! Wynik swinging nie może być zbyt trudne, ale potem tak wiele przeszkód, które posiadają co najmniej będzie bardzo trudne na kilka minut, więc jeśli jesteś gotów podjąć ryzyko - śmiało - jeśli nie, to jeszcze przed nami, praktyki;)
Ważnym i ciekawym elementem gry będzie, a obecność pełnoprawny multiplayer, a następnie aż dwóch wariantach, w jednym przypadku, ty i inni gracze starają się uzyskać tak wysokie, jak to możliwe w tym samym czasie, w przeciwnym razie gra jest realizowany krok po kroku. Jeśli nie podoba multiplayer - gry w trybie dla pojedynczego gracza, ale to nie jest tak dużo zabawy.
Nawiasem mówiąc, nie zapomnij zbierać bonusy, ponieważ zawiera kryształy, które mogą być przeznaczone na zakup nowych znaków, niestety, kolor i znaków tła to jedyny wybór, do którego będzie można wpływać w tej grze.

cechy:

  • mają multiplayer, w tym Android TV
  • gra zostanie przetłumaczony i dostępny w 24 językach
  • Prosta obsługa, wystarczy jeden palec
  • trudność może być zmieniany, gdy jest trudne i, gdy jest to bardzo trudne
  • prosty, ale piękna grafika
  • Lista z liderów i osiągnięć


Gry Wady:

  • Donat
  • reklama


Konkluzja: Dash gry Tower to świetna gra zręcznościowa, a to świetny sposób na spędzenie czasu, zwłaszcza dla tych, którzy lubią tryby multiplayer, więc nie wahaj się, należy pobrać i umieścić nowe rekordy!


Reklama

Pobierz wieża Dash 1.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.2 (32)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:48
rozmiar 34.13 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/05/25 08:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |